#23 Emre Akbaba - Sayfa 50 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Problem bence fizikten cok kendini isteyerek ilk omuz omuza da kolayca yere birakmasi. Burak Yilmaz ya da Eboue gibi antipatik olmaya basladi dususleri. Yakışmıyor.

Kanatlarda Onyekuru ve Rodrigues varken Emre Akbaba 'yı 10 numarada izlemek isterim. Ya Sinan oluyor kanatta sağ kanadı komple felç ediyor ya Onyekuru 'yu forvet olarak kullanıyor ya da Fatih Terim Emre 'yi sağ kanada atıyor ya da 4*3*3 de sol içte filan oynatıyor Emre 'yi

Fatih Terim 'e de hak veriyorum elimizdeki sıkıntılı kadroyla adam aklındaki tüm planları uygulayarak herkesi farklı mevkilerde neler verebileceğini görmek istiyordur

Ama Emre 'yi 10 numara pozisyonunda kaleye ne kadar yakın oynatırsak o kadar faydalı oluyor. Hani gerçekten çok yetenekli ve inanılmaz bir skor katkısı da verir kendini bulursa

Ama işte halletmesi gereken 2 sıkıntı var
1)Fizik olarak çok çok güçlenmesi lazım
2)Topu ayağından zamanında çıkarması lazım

Sneijder 'i farklı kılan husus buydu bence. Hani dünya üzerinde gerçekten inanılmaz paslar atabilen orta sahalar var tabi ki ama Sneijder yeri geldiğinde tek topla yeri geldiğinde topu ayağına aldığı anda topu en doğru şekilde kullanıyordu. Emre 'nin de bu konuda kendisini geliştirmesi lazım adamın gerçekten saha görüşü var doğru tercihleri yapıyor ama topu ayağında oyalıyor hani yeri geliyor o tek pasla arkadaşını buluşturup kazanacağı 2-3 saniye bile o kadar önemli oluyor ki ...

Su an Fener-Bestaş maçını izliyorum. Tamamen fizik mucadele.. Ve oyunda güclü olan topu alıyor, birseyler yapıyor. Biraz aklı olan da sivriliyor.

Emre de fizik olarak guclenmeli. İlerde bize katkısı daha cok olacaktır.

Tarık v2.
Bugün satış listesine koysan 250 bin bile veren çıkmaz.
Çünkü senede 15 milyon lira maaşı bizden başka hiçbir enayi vermez.
Akhisar'dan yediğimiz ilk golün tek sorumlusu emre.
Ne adam kovalamayi biliyor ne de yer tutmayı.
Hücumda ise ya kanattaki yada ilerideki arkadaşlarını bozuyor.

şimdiden tarik'in yanına postalayalimda en azından daha az puan kaybederiz.
Terimin kazıkları arasındaki yerinu en üst sıralardan alacaktır.

Birileri zengin olurken GALATASARAY fakirleşiyor!

Lanet gelsin, transferde emeği geçip pay alanlara!

Fatih hoca Moskova maçı öncesi yorgunluktan dolayı ufak bir problemi var demişti.Onun üstüne hem Moskova hem Akhisar maçlarında 90 dakika oynattı.Zamanla bu tempoya uydukça daha çok ayakta kalmaya başlayacaktır.Bu kadar erken gömmeye gerek yok.

Sıklıkla, fizik ve fundamental yönden kendisini geliştirmesine dair yorumlar görüyorum. Edindiğim izlenime göre Emre, iyi bir sporcu karakterine sahip. Yaşı 26 ve Alanyaspor' daki performansı, olup olabileceği son nokta belki, aksini kim iddia edebilir?. O yüzden 2 milyon üstü bir bonservis bedeliyle transferine başından beri karşı oldum. Oradaki performansını 20-21 yaşında bir futbolcu olarak göstermiş olsa, 4 milyonluk bonservis bedelini anlardım. Umarım yanıltır ama hele de şu maddi imkansızlıklar içinde hiç de doğru bir yatırım gibi görünmüyor doğrusu...

Ha birde şu var; ''Biz almasak FB alacaktı''. Alsındı yahu, Emre mi belini doğrultacaktı o yetersiz kadronun?...

Okadar paran var, ozel fitness hoca tutup kendine gelistirmiyor. 31 yasindaki Nagatomo nun vucuduna bak ve bununkine.

Valla ben çok daha kötü performans bekliyordum yine benim beklediğimin bi tık üstüne çıktı. Ama söylemiştim 1 aya kalmaz burada bir sürü küfür yer diye beni yanıltmadığınız için teşekkür ederim

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sorunu büyük olcude fiziksel ancak pas kalitesi falan da iyi sayilmaz. Katki verecektir ama beklentiyi düşük tutmak lazim

Üst Alt