#23 Emre Akbaba - Sayfa 48 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Belhandadan çok bir ekstrası yok şuanlık hatta bazı konularda daha kötü olduğu ortada umarım adapte olup farkını yaratır.

Forvet hamlesini direkt etkileyen bir transfer süreci oldu bu kadar kötü olma lüksü yok, Alanyadaki rahatlığı bulamayacağını biliyoruz zaten ama böyle sinmemeli orta sahada

Şu deplasman oyunumuza biraz olsun katkı yapsın başka birşey istemiyorum demiştim alındığında ama o da deplasmanlarda kayıp şuana kadar.Bilmiyorum bu oyunla nereye kadar gidilir.Beşiktaşla Başaka bu sene deplasmanda yenilmeyiz diyordum ama şu halimizle olacak gibi değil.Fantaziye kaçar biraz

Ne abartıp övüp ne gömme taraftarıyım ben Emre'nin futbolcu kalitesine sonuna kadar güveniyorum.
İyi de futbolcu bana göre,onda farklı bir İspanyol stili seziyorum hoşuma gidiyor onun topla oynaması zayıf olabilir güçsüz olabilir ama kesinlikle top ayağına çok yakışıyor bence kendi fikrim,artı hücum organizasyonlarında öyle doğru yerlerde duruyor ki çoğu forvet onu akıl bile edemez bu ligde mesela Belhanda'ya göre çok daha pozisyon bilgisi fazla ofansif ortasaha oyuncusu olarak..
Zaman bakalım neler gösterecek..

Top ayagina yakisiyor diye herif oynatilmaz.

pas veremiyor, pas alamiyor, kontrolu kotu, adam gecemiyor, orta acamiyor, kaleye vururken gucu yok, musait pozisyonda arkadasi varken vermiyor, verince daglara taslara pas atiyor.

Fiziksel olarak dusuk, 1 tane mucadele kazanmadi, 1 kere arkaya gelip topu alip birseyler yapmaya calismadi, devamli bos bos kosu yapiyor, kimsenin olmadigi yerlerde, Garry'yi bozdu cunku devamli sol kanada geldi.

Insan biraz dogrulari konusur.

Top ayagina yakisiyor diye herif oynatilmaz.

pas veremiyor, pas alamiyor, kontrolu kotu, adam gecemiyor, orta acamiyor, kaleye vururken gucu yok, musait pozisyonda arkadasi varken vermiyor, verince daglara taslara pas atiyor.

Fiziksel olarak dusuk, 1 tane mucadele kazanmadi, 1 kere arkaya gelip topu alip birseyler yapmaya calismadi, devamli bos bos kosu yapiyor, kimsenin olmadigi yerlerde, Garry'yi bozdu cunku devamli sol kanada geldi.

Insan biraz dogrulari konusur.

Top ayagina yakismiyor ki kim soyledi

Ya klas bir oyuncudan sertlik bekleyen tek milletiz herhalde..

Sneijder'in de fiziği Akbaba gibiydi fakat topu ayağından ne zaman çıkaracağını çok iyi bilirdi. Rakibe müdahale için zaman vermezdi. Akbaba da topu ayağında gevelemek yerine hızlı düşünüp oynayabilse fiziği bu kadar konu olmaz. İşte klas oyuncu ayrımı burada ortaya çıkıyor.

Cok gucsuz, Selcuk gibi.

Kendine gelip hangi takimda oynadigini unutmasin cunku ondan cok sey bekliyoruz.

Armanın Peşinde Adanmış Hayatlar!

Üst Alt