#23 Emre Akbaba - Sayfa 92 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Sezonun kalanında beklentim minimumdu zaten ama Diagne'den önce Emre - Onyekuru değişikliği gelse daha iyi olurdu. Mitroglou'nun yanında pozisyona girme ihtimali daha yüksekti. Zaten en büyük özelliği ceza sahasına sürpriz koşular yapması. Geriden topla gelecek oyuncu değil, hele şu anki haliyle. Yanlış kullanıldığını düşünüyorum bu maçta. Ha kornerlerde çok sövdüm. Luyindama gibi bir canavar varken içerde, ön direğe yerden kesmesi cidden sinir bozucuydu.

Topa vurmaya mecali yokki. Attığı korneri ön direkteki adam ayağı ile karşılıyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sakatlıkla falan alakası yok. Bildiğin beyinsiz. 1 Ortayı ön direğe kestin hadi tamam diyim ısrarla diğer 2 tane daha kesiyorsan sen çapsızın önde gidenisindir.

Emre+Diagne 14 milyon euro. Şu ligde oyuncu alınmaz dediğimizde salyanızı akıtıyosunuz

Yabanci oyuncu sinirlamasi gelirse ki gelecek o zaman bir takima okutabiliriz. Yoksa bu performans ile mumkun degil kimse almaz elimizde patlar sonra yatarak para oder dururuz.

Güçsüz bu futbol seviyesinde bu fizik güçle messi yeteneğinde olsun bir şey yapamaz arada golu nu yazar düzenli oynarsa etkili bir oyun içi performans beklemeyin sakatlıkla felan alakalı da değil fiziksel gücü sakatlamadan önce de aynıydı.

Bütün ortaları ön direğe kesti, ön direkte adam yok. Eskiden Maicon ön direğe koşu yapardı sanıyorum o gittikten sonra takım hala o varmış gibi alışkanlık gösteriyor.

ayakta duramıyor bitmiş sakatlıktan sonra
Sakatlamadan önce de aynıydı ozanın ilk maçı içerde ki kasımpaşa maçıydı sanırım maç boyu yerden kalkmamıştı yani ilk geldiğin de de böyleydi ama golcü 1 orta saha gelir gelmez de 2 3 tane atınca kimse konuşmadı bu kötü yanını hala düzenli oynasa gol Atar da oyun içi fiziksel gücü berbat

bence bu sene için ümidi kesmek lazım.

uzun vadede bizde yasinvari bir etkisi olacağını düşünüyorum.

skora katkısı olacak ama oyunuyla kimseyi tatmin edemeyecek.

Üst Alt