#23 Emre Akbaba - Sayfa 93 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Süper Lig'de 5 gol atan tüm oyuncular hemen bizim transfer listesine girmeyi basardigi icin böyle transferler yeni degil.

Hayir 6 ay daha beklersin bedava olarak anlasir sezon sonunda gelir en kötü. Ha devre arasi 1m€ teklif edersin kabul etmezlerse kendileri bilirdi

Gidip hayvan gibi 4 milyon euro buna verirsen yapacagin transferler de anca abidik gubidik adamlar olur.

Süper Lig'de 5 gol atan tüm oyuncular hemen bizim transfer listesine girmeyi basardigi icin böyle transferler yeni degil.

Hayir 6 ay daha beklersin bedava olarak anlasir sezon sonunda gelir en kötü. Ha devre arasi 1m€ teklif edersin kabul etmezlerse kendileri bilirdi

Gidip hayvan gibi 4 milyon euro buna verirsen yapacagin transferler de anca abidik gubidik adamlar olur.
Taraftar baskısı olmasa alirlarmiydi sence herkez orgazm olmuştu burda geldiği zaman fenerden aldık diye tudor u bile sosyal medya getirmişti Türkiye de bu sosyal medya da taraftar baskısı inanılmaz boyutlara geldi artık dur denmesi lazim..

Taraftar baskısı olmasa alirlarmiydi sence herkez orgazm olmuştu burda geldiği zaman fenerden aldık diye tudor u bile sosyal medya getirmişti Türkiye de bu sosyal medya da taraftar baskısı inanılmaz boyutlara geldi artık dur denmesi lazim..

yeni trend böyle. insanlar artık doğrudan seslerini duyurabildiği için kitlesini bu insanlardan oluşturan kulüpler de etkileniyor haliyle.

gelecekleri de gidecekleri de etkiliyor bu durum.

geldiğinden beri fiziğinin üstüne ufacık bir tık bile koyamamış,oyuna girdiği andan itibaren sanki alex telles gibi duran top kullanıyormuş gibi her kornerin başına geçmesine şaşırdığım oyuncu.bayern münih tolissoyu aldığında oğuzhan özyakup gibi fiziği vardı.adam şimdi domuz gibi.bizimki ise ikili mücadeleye girmek yerine kendini yere bırakmayı tercih ediyor.alanyadaki performansıyla alınmaya değer bi oyuncuydu,ama 4m euroya değil.söylediğiniz gibi taraftar baskısı olmasa alınmazdı

Yetersiz.

Emre hic bir zaman solid bir anadolu topcusundan fazlasi olmaz. Yok sakatlintan yeni cikmis falan hikaye. Iyi futbolcu kendini belli eder. Kendisi Mehmet Ekiciye benzetiyorum, hatta Ekici bi Tik daha iyi. En fazla Rotasyonda is görur, bana Göre asla Gs topcusu olamaz

Ps; ya kardes bi ikili mücadele kazan be, kiz gibi her posziyonda yerdesin

Haklisin. Gereckten inanilir gibi degil. 4 Milyon Euroya, fransa’dan kanat oyuncusu getirirsin. Yada Rodrigues gibi Adami Alirsin.

Sonra da FFP var diye agliyorlar

Garip bir transfer süreci oldu basta net hatırlıyorum geçen yıl kesin alınsın diye bir istek yoktu taraftarda yabancı sınırı olamayınca zaten yerli transfere taraftar sıcak bakmıyor artık bu forumda da çok görmedim konusunu neyse yaz başladı başakşehir alacaktı yattı transfer dediler ki GS li olduğu için gitmek istemedi alanya başkanı felan fener derneği başkanıymış GS ye vermiyecekmis felan derken taraftar verdi gazi bir anda alın bu adamı diye yönetimin aklının ucunda bile yoktu hatta uzun süre yönetim eleştirildi işi yokuşa sürüyorlar para vermek istemiyorlar diye neyse transfer yattı dedik ali koç girdi devreye yine taraftar baskısı son günler derken kitlediler doğuştan Galatasaraylı emre yi şu transferde yönetim taraftardan daha az hatalıdır.

Takım iyiyse iyi.Oynadığı maçlarda gol, asist katkısı oldu.Orta saha sıkıntılıyken yapabilecekleri bu.Yazın kamptan sonra açılır..

Oynadığı maçlarda gol, asist katkısı oldu.Lokomotif Moskova maçında takım iyiyken o da iyiydi.Benfica maçında oyuna girdi hareketlendirdi oyunu.Gol attı hakem saymadı.Yazın kamptan sonra farkını gösterecektir..
Lokomotiv macinda gene cacik yapmamistir herif.

Benfica macinda'da bir cacik yapmadi.

Devamli yerlerde kari gibi surunup topu kaybediyor.

Sezon basi kamp yasadi zaten, cacik olmaz.

Lig başlamıştı geldiğinde.İyi de başladı sakatlandı.Milli takımda 2 maç oynadı 3 gol attı.Gol, asist olarak rahat maç kazandırıyo.
Milli takimda isvicreye karsi 2 gol atti diye second coming of Maradonna muamelesi gormeye baslanilmisti.

Cöp oglu cöp, kabul ediniz bunu artik.

Yaz donemi felan fistan hikaye kardesim, bu adam yerlerde surunup aldigk her topu kaybediyor.

Anca lesh takimlara karsi show yapar, onuda Belhanda bile yapiyor.

Daha nerde nezaman duracagini bilmeyen, pas atma ozurlusu ve pas kontrol etme ozurlusu bir sahisin bu kadar abartilmasini anlamiyorum.

Ezik ve kotu bir futbolcu, sadece Galatasarayli diye senelik 2milyon avro verip besliyoruz.

Milli takimda isvicreye karsi 2 gol atti diye second coming of Maradonna muamelesi gormeye baslanilmisti.

Cöp oglu cöp, kabul ediniz bunu artik.

Yaz donemi felan fistan hikaye kardesim, bu adam yerlerde surunup aldigk her topu kaybediyor.

Anca lesh takimlara karsi show yapar, onuda Belhanda bile yapiyor.

Daha nerde nezaman duracagini bilmeyen, pas atma ozurlusu ve pas kontrol etme ozurlusu bir sahisin bu kadar abartilmasini anlamiyorum.

Ezik ve kotu bir futbolcu, sadece Galatasarayli diye senelik 2milyon avro verip besliyoruz.
Zaten sözleşmesi 2-3 yıl daha var.Yaz ayında kamptan sonra bi daha izleyelim o zaman kesin konuşulur.

Üst Alt