#23 Kelsey Bone - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#23 Kelsey Bone

Sakatlığı sebebiyle 3 hafta yokmuş. İşimiz çok zor artıık :( Tam en kritik maçların olduğu zamana denk geldi. Mutlaka bir transfer yapmak şart artık.

Ben daha agir birşey saniyordum. Geçmiş olsun. Bizim için önemli oyuncu. Seviyorum bu oyuncuyu. Şu kisa oyuncu gelse iyi olur. Wisla'yi yeneriz sahamizda. 5 galibiyetle 3 veya 4. oluruz. Bu yönetimden birşey ummuyorumda neyse.

Birde şu var biz dogru dürüst kisa oyuncumuz olmadigi için Bone'nin sirti dönük oyunuyla ilerliyorduk. Bu bizi etkilermi görecegiz.

Son düzenleme:
Menajer tuzağına düşmeyin | Osman Å

Alben’i almadılar

Galatasaray Kadın Basketbol Takımı’nın coachu Ekrem Memnun, 250 bin dolara bir basketçi alıp takımını güçlendirmek istedi. Yöneticiler Ekrem hocaya olumsuz cevap verince iyi bir Galatasaraylı olan eski yönetici Ahmet Dedehayır, Memnun’a ‘Işıl’ı ister misin?’ dedi. Coach da ‘Bayram ederim’ cevabını verdi. Bunun üzerine Dedehayır Rusya’ya gitti. Işıl’ın kulübüyle bonservis konusunda anlaştı ve cebinden ödeyecekti. Işıl, “Liglerin bitmesine 3 ay var. Bu sezon para istemiyorum. Benimle üç senelik mukavele yapın” dedi. Galatasaray’da basketbola bakan yöneticiler bu transfere sessiz kaldılar ve oyuncunun transferi gerçekleşmedi.

Bu dogru ise bunlar ölse üzülmem.

Ben daha agir birşey saniyordum. Geçmiş olsun. Bizim için önemli oyuncu. Seviyorum bu oyuncuyu. Şu kisa oyuncu gelse iyi olur. Wisla'yi yeneriz sahamizda. 5 galibiyetle 3 veya 4. oluruz. Bu yönetimden birşey ummuyorumda neyse.

Birde şu var biz dogru dürüst kisa oyuncumuz olmadigi için Bone'nin sirti dönük oyunuyla ilerliyorduk. Bu bizi etkilermi görecegiz.
Bone iyi de bazen saç baş yolduruyor. Ayakları çok hızlı ama bitirişinde sorun var. Wisla'yı yenince çıkıyoruz zaten. Penny'i de alsak feneri yeneriz.

Menajer tuzağına düşmeyin | Osman Å

Alben’i almadılar

Galatasaray Kadın Basketbol Takımı’nın coachu Ekrem Memnun, 250 bin dolara bir basketçi alıp takımını güçlendirmek istedi. Yöneticiler Ekrem hocaya olumsuz cevap verince iyi bir Galatasaraylı olan eski yönetici Ahmet Dedehayır, Memnun’a ‘Işıl’ı ister misin?’ dedi. Coach da ‘Bayram ederim’ cevabını verdi. Bunun üzerine Dedehayır Rusya’ya gitti. Işıl’ın kulübüyle bonservis konusunda anlaştı ve cebinden ödeyecekti. Işıl, “Liglerin bitmesine 3 ay var. Bu sezon para istemiyorum. Benimle üç senelik mukavele yapın” dedi. Galatasaray’da basketbola bakan yöneticiler bu transfere sessiz kaldılar ve oyuncunun transferi gerçekleşmedi.

Bu dogru ise bunlar ölse üzülmem.
ben zaten bunların Galatasaray'lı olduğundan ciddi ciddi şüphe ediyorum. İnşallah kadınlarda bu senede feneri eleyip final falan yaparız da ağlatırız bu yönetimi iyice.

Bone iyi de bazen saç baş yolduruyor. Ayakları çok hızlı ama bitirişinde sorun var. Wisla'yı yenince çıkıyoruz zaten. Penny'i de alsak feneri yeneriz.

Tecrübe kazaniyor. 1-2 sene sonra Oyununu ilerletir. Güçlü bir oyuncu. Onu pota altinda durdurmasi zor. 2 oyuncu zor tutuyor onu. 1 tane kisa oyuncumuz olsa faydasi daha iyi görünür. Bu sene süresi artti. O bünye ile yorulunca saçmalayabiliyor. Ben baya begeniyorum onu bilmiyorum.

Penny gelse Eurolig gelir. Fener birşey degil. En rahat maçimiz olur.

Tecrübe kazaniyor. 1-2 sene sonra Oyununu ilerletir. Güçlü bir oyuncu. Onu pota altinda durdurmasi zor. 2 oyuncu zor tutuyor onu. 1 tane kisa oyuncumuz olsa faydasi daha iyi görünür. Bu sene süresi artti. O bünye ile yorulunca saçmalayabiliyor. Ben baya begeniyorum onu bilmiyorum.

Penny gelse Eurolig gelir. Fener birşey degil. En rahat maçimiz olur.
Aslında haklısın 1-2 seneye çok daha iyi olacaktır. Kıta dışı uzun olarak Britney Griner ya da Kursk'taki Ogwumike'yi alamayacaksak kalsın bizde. Fenerliler zaten şimdiden tutuştu bizle eşleşecekleri için :)

GS Basketbol@GSBasketbol 13 sa.13 saat önce
Ekrem Memnun: Öncelikli amacımız Kelsey Bone'u takıma getirmek. Bunu gerçekleştirdikten sonra kısa transferini düşüneceğiz.

AslanStatisticBasket@GSStatsBasket 13 sa.13 saat önce
Ekrem Memnun:"İlk hedefimiz Kelsey Bone'u geri getirmek 2.hedef de bir kısa oyuncu almak. Kelsey'i almak için Fowles'ı göndermiştim…"

AslanStatisticBasket@GSStatsBasket 13 sa.13 saat önce
Ekrem Memnun:"Kelsey Bone'a inanıp getirdim. 3 kasetini izledim, o kadar kötü feedback de vardı buna rağmen aldım ve çok iyi noktaya geldi."

Bağımsız GS Haber@GsHaber24 12 sa.12 saat önce
Ekrem Memnun: Oyuncularım bana "Ekrem Ağabey" derler yabancılar "Koç" der ama Kelsey Bone bana "Ekrem Ağabey" demeye başlamıştı.

AslanStatisticBasket@GSStatsBasket 2 sa.2 saat önce
Galatasaray, Kelsey Bone için harekete geçti. Alacağı olan 280.000 USD için kaynak yaratılıyor.

ne yapıp edip döndürmemiz lazım. Feneri eleme şansımız %60 olur, eğer Angelide alırsak ev sahibi dezavantajına rağmen eleriz.

Ekrem Hoca da Kelsey Bone geri dönmeli diyorsa muhakkak gelecektir. Ben o yüzden kaygılanmıyorum. Zaten gelmezse bile Kelsey Bone ayarında çok oyuncu var Avrupa ve ABD piyasasında. Hem de ondan daha ucuz.

bir kaç güne transfer bitecek nereden bulacağız? Hadi bulduk hocanın sisteme uyması vs. var. Kısa oyuncuyu avrupadan elenmiş takımdan buluruz ama Kelseyde müthiş potansiyel var.

Elimizde olan oyucuyu geri döndürdük diye seviniyoruz işe bak Bize kisa oyuncu lazimdi Ural Bey o iş ne oldu. Yalan oldu herhalde.

Üst Alt