24 Mayıs Ekşi Sözlük Protestosu || Önemli - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

24 Mayıs Ekşi Sözlük Protestosu || Önemli

Konuyla yazarların uçurulması arasındaki bağı kuramadım. Ekşi sözlükte buna benzer başlıklar sürekli açılıyor, bu başlığın özelliği ne idi bu kadar millet uçuruldu acaba?

Konuyla yazarların uçurulması arasındaki bağı kuramadım. Ekşi sözlükte buna benzer başlıklar sürekli açılıyor, bu başlığın özelliği ne idi bu kadar millet uçuruldu acaba?
Bu konu klasiklere göre daha ciddi bence. Giriler "götümüze girebilir" yazılarak silinmiş sonrasında yazarların tepkisine dayalı yapılmış da olabilir bir yerden yönlendirilip yapılmış da olabilir ama ilk silinme sebebinde şikayete dayalı olduğu söylenmiş.

Bazı firmalarla ilgili eleştiri geldiğinde direk siliniyor mesela,ekşi ciddi şekilde maşaya dönmeye başladı son yıllarda.

Öncekilere nazaran bu direkt bir rezalet. Diğer rezaletlerde markalar genelde franchising ve de personel hatasından kaynaklı rezaletler olduğu için özür diliyorlar. Hatta bu özür marka prestiji açısından değer kazandırıyor. Bu rezalet tamamen bir kurumu hedef alıyor. Açıklaması Yok; savunması Yok. Bu yüzden parayla insanları satın almaya çalışıyorlar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

yarına kalmaz bel altı başlıklarla dolar yine sözlük , 4 senedir yazar adayıyım pek fazla entry girmiyorum ama asdasfasfad tarzında paylaşımların cirit attığı yerde yazar olamamak üzücü .

kesinlikle alternatif sadece bilgiye dayalı ve yazar oylarına göre üyelerin atılabildiği trollfree bir sözlük lazım

yarına kalmaz bel altı başlıklarla dolar yine sözlük , 4 senedir yazar adayıyım pek fazla entry girmiyorum ama asdasfasfad tarzında paylaşımların cirit attığı yerde yazar olamamak üzücü .

kesinlikle alternatif sadece bilgiye dayalı ve yazar oylarına göre üyelerin atılabildiği trollfree bir sözlük lazım

2005 yılında 2 yıllık bekleme sonunda yazar olmuştum. Bir şey yazarken 40 defa düşünürdüm; bu yazdığımın insanlara ne faydası katkısı var diye hala düşünüyorum. 12 yılda 800 entry girmişim. Şimdikiler bir yılda binlerce yazı yazıyor; için boş.

Ben normal! görüyorum. Çünkü eğitim sistemi altüst durumda, toplum altüst durumda. Kimse kimseyi dinlemiyor herkes konuşuyor. Kimse okumuyor; ama yazıyor! Ekşi sözlük de toplumun aynası. Sedat Kapanoğlu da yönetimden ayrılınca daha beter oldu.

Beni de 3 yıllık geçen süreden sonra unuttuğum zaman yazar yapmışlardı gelen maille uyanmıştım mevzuya.

Cinselliğin bu kadar tabu olduğu bir ülkede maalesefki çok da garipsemiyorum o tarz başlıkları. İnsanlar anonim olduklarında normalde sakladıkları yönlerini ortaya çıkarıyor çoğu zaman.

Bu konu klasiklere göre daha ciddi bence. Giriler "götümüze girebilir" yazılarak silinmiş sonrasında yazarların tepkisine dayalı yapılmış da olabilir bir yerden yönlendirilip yapılmış da olabilir ama ilk silinme sebebinde şikayete dayalı olduğu söylenmiş.

Bazı firmalarla ilgili eleştiri geldiğinde direk siliniyor mesela,ekşi ciddi şekilde maşaya dönmeye başladı son yıllarda.

Biz Türk toplumu olarak tepki bile gösteremiyoruz. Tepki verilecek olayları saman alevi gibi başta gür, daha sonra kimsenin umursamayacağı bir duruma düşürüyoruz. Tepkisizlik, tepkisizliği doğuruyor. Sen ekşi sözlükte zamanında birilerinin maşası olmasına tepki gösteremezsen, onlar da daha sonra başka tepki göstereceğin şeyleri sansürler. Neden? Çünkü böyle olmasını sen sağladın. Tepkinin de en güzeli o markadan uzak durmaktır, ilişiğini kesmektir. Bundan başka kapitalist sistemde verebileceğin etkili protesto yöntemi var mıdır, ben bilmiyorum.

Beni de 3 yıllık geçen süreden sonra unuttuğum zaman yazar yapmışlardı gelen maille uyanmıştım mevzuya.

Cinselliğin bu kadar tabu olduğu bir ülkede maalesefki çok da garipsemiyorum o tarz başlıkları. İnsanlar anonim olduklarında normalde sakladıkları yönlerini ortaya çıkarıyor çoğu zaman.
Geyiğe vuruyorlar o anlaşılıyor da bariz güzel kızlar eklesin modunda yazan abazanlar da az değil.

Bir de akgezenler iyice türedi iyice çekilmez oldu sözlük

Sent from my SM-N910C using GSC Mobil V.I.P Edition 1.01

İki saattir ne yazayım diye düşünüyorum.Gerçekten dramatik bir durum.Çocuk yaşıyorsa baştan geleceğini kararttınız.Evli değilim ama benim eşime doğacak çocuğumun başına öyle bir durum olsa cinnet geçirecek duruma gelirdim herhalde.Üç kuruş fazla verip özel hastanede yaptırayım diyorsun artık özel hastanelere de güven kalmadı.Ülkede tecavüzcüsü adam öldüreni tonla hadi dışarıda olanları bir şekilde biliyorsun birde böyle okumuş içeride olan caniler var.Ülkede adalet kalmadığı için ne derece ceza alırlar bilmem ama kesin olan şu var herkesin adaleti şaşsa bile Allahın adaleti şaşmaz.Ülkedeki adalet tecelli etmese bile elbet ilahi adalet tecelli edecektir.O hastane başlarına yıkılır birgün.Ekşisözlüğe gelince son zamanlarda ciddi derecede bozdu kendisini bir süre takip etmemek iyi olacak.Oranında tarafsızlığı kalmamış.

Ekşi sözlüğe artık ergenler troller sözlüğün amacını bilmeyen tipler ile dolmuş.Ekşi sözlük böyle giderse dibi görür.Birde artık en tehlikeli tipler oraya dolmaya başladı.Şu rezillikten sonra gözümde kıl kadar değeri kalmadı.İnci sözlüğe laf ediliyordu adamlar en azından troll sayko her türlü ağzı bozukluk var ama adamların ne oldugu da belli.Tabi kurucusunu saymıyorum.Yalakalık peşinde koşan bir tipti.

Dürümcüden sözlük sahibi olursa, böyle şeyler olması normaldir. O anne babanın yerine kendimi koysam önce Koru Hastanesi denilen cinayet şebekesini basarım. Sonra da Başak Purut denilen ayının topuklarına sıkarım. Şerefsizler !

Donanım Haber'de konusu vardı.

Ekşi sözlük sağlam tehdit edilmiş.

İlgili hastane ile malum parti ilişkisi var mı araştırılmalı.

Özet: '' kaçak doktor yüzünden 1 bebek göz göre göre öldürülmeye teşebbüs edilmiş ve daha sonrasında bebek sakat kalmış.''

Daha Dursun Özbek'e düzgün bir kampanya yapamayan Galatasaray'lı biz eşekler, ekşi sözlüğü mü protesto edeceğiz?

Geçiniz... Bu konu yarın unutulur.

Üst Alt