#25 Fernando Francisco Reges - Sayfa 204 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ercan inan ki fanatiklik yapacağım diye boş konuşuyorsun...Geçen sene Badouyu da istemiyordun Fernandoyu da övdüğün adam Belhandaydı...Hem geçen sene hem bu sene görüyoruz işte hala neyi zorluyorsun bir tarafta ana avrat her maç küfür yiyen belhanda diğer tarafta iyisiyle kötüsüyle bu adamlar...
Boşa b.k atmayın rica ediyorum senin takımın Chelsea değil Real değil Fernando gibi adamı arasan bulamazsın... Badou da İngileterede çok kötüydü resmen evrim geçirmiş gibi bir dönüşü oldu...
Mariano yalancı pehlivan demiş arkdaş..Abi gördük işte linnesin kanada bindirikleri zaman 30 dakika otoban oldu orası hücumda zaten Marianonun etkisini vermesi mümkün değil

Siz tutmuş takıma level atlatabilecek adamları gömmeye çalışıyorsunuz
Ne boşu bırakın şu vasat seviciligini isim hastalığını
Bu takımın bu kadar baskı yemesi hep bunun yüzünden kiricilik dagiticilik sıfır ee baskı altında da yok
Kasımpaşa ligin en iyi takımlarından fiziki olarak o maçta hiç eksiklik hisseden oldumu fiziki anlamda
Bu adam aklıyla oynuyor deniliyor
Bize geldiğinden beri yediği bacak aralarını sayısını unuttum
Linnes demişsin önünde Emre'ye rağmen müthiş oynadı Kasımpaşa maçında girdi girer girmez yuzde yüzlük pozisyon yedirdi mariano

Bu takımın bu kadar baskı yemesi hep bunun yüzünden kiricilik dagiticilik sıfır ee baskı altında da yok
Kasımpaşa ligin en iyi takımlarından fiziki olarak o maçta hiç eksiklik hisseden oldumu fiziki anlamda
Linnes demişsin önünde Emre'ye rağmen müthiş oynadı Kasımpaşa maçında girdi girer girmez yuzde yüzlük pozisyon yedirdi mariano

Siz istiyorsunuz ki göze batsın yaptığı her hareketle Melo gibi savaşçı olsun yardırsın Donk gibi fizik göstersin ..Ben fernandonun sahadaki duruşuna bakarım her daim adamın inanılmaz bir pozisyon bilgisi var..Donk kötü anlamında demiyorum sağolsun 6 ay işimiz gördü ama bu kadar savruk bir donkla fernando varsa elimde ilk tercihim her zaman fernandodur.. Donkun gereksiz özgüvenini farfan bir omuzla yerle bir etti gördük işte.. Bu bölgede oynayıp da hem defansfi bilgisi olan hem iyi fizikli hem de top dağıtan kaç tane adam var bizim ligde ligi geçtim dünyada kaç tane vardır dediğin tanıma uyan..Bu adam zaten dediğin gibi top da dağıtabilse 30unda Türkiyede ne işi var.. Düz adam ki saldı City ..
Mariano bizim hücum anahtarımız defansif olarak asla Linnes etkisi bekleyemezsin ama topu oyuna sokarken en güvendiğim oyuncudur... Vasat feghouli geçen yılki istatistiği kastıysa Mariano çok önemli bir rol oynadı bu işte..

Siz istiyorsunuz ki göze batsın yaptığı her hareketle Melo gibi savaşçı olsun yardırsın Donk gibi fizik göstersin ..Ben fernandonun sahadaki duruşuna bakarım her daim adamın inanılmaz bir pozisyon bilgisi var..Donk kötü anlamında demiyorum sağolsun 6 ay işimiz gördü ama bu kadar savruk bir donkla fernando varsa elimde ilk tercihim her zaman fernandodur.. Donkun gereksiz özgüvenini farfan bir omuzla yerle bir etti gördük işte.. Bu bölgede oynayıp da hem defansfi bilgisi olan hem iyi fizikli hem de top dağıtan kaç tane adam var bizim ligde ligi geçtim dünyada kaç tane vardır dediğin tanıma uyan..Bu adam zaten dediğin gibi top da dağıtabilse 30unda Türkiyede ne işi var.. Düz adam ki saldı City ..
Mariano bizim hücum anahtarımız defansif olarak asla Linnes etkisi bekleyemezsin ama topu oyuna sokarken en güvendiğim oyuncudur... Vasat feghouli geçen yılki istatistiği kastıysa Mariano çok önemli bir rol oynadı bu işte..
Bu yetmiyor işte üst düzey maçlarda sadece pozisyon bilgisi al ver topu gezdirmek
Fiziki oyun temaslı oyun artık günümüzun olmazsa olmazı
Artık herkes cata çat futbol istiyor tempo pres istiyor

Mariano un bu adamla kalite olarak kıyaslamak hakarettir mariano ya
Bu adam hem düz hem güçsüz hem temposuz hava hakimiyeti yok arada eserse bir iki pas atıyor

Once Feghouli, sonra Maicon, sonra Belhanda satilmali.

Ondan sonra sira Fernando'ya geliyor.

Eger iyi teklif olursa onumuzdeki yaz satilmasini desteklerim, yerine daha genc ve dinamik bir orta saha alinmasi sartiyla tabii.

Zaten o bölgeye mutlaka birisi alınmalı sezon sonu.Donk+Fernando seneye yetmez artık.Birisinin yerine mutlaka genç birisi bakılmalı.Fernando'ya teklif gelir mi gelmez mi bilemem.Yine mecburiyetten Donk'la sözleşme yenileyeceğiz veya Fernando'yu elde tutup Donk'u salacağız.İkisini birden yollama şansımız yok.İkisini birden tutabiliriz ama asla yetmez seneye

Zaten o bölgeye mutlaka birisi alınmalı sezon sonu.Donk+Fernando seneye yetmez artık.Birisinin yerine mutlaka genç birisi bakılmalı.Fernando'ya teklif gelir mi gelmez mi bilemem.Yine mecburiyetten Donk'la sözleşme yenileyeceğiz veya Fernando'yu elde tutup Donk'u salacağız.İkisini birden yollama şansımız yok.İkisini birden tutabiliriz ama asla yetmez seneye

Fernandoyu 6-7M rahat satariz.
Donk'a da ucuz miktar 1+1 kontrat yapilsin TL uzerine, begenmezse kapiyi gosterirsin.

Mutlaka fransa ligue 1 veya 2 de zenci dinamik DOS lar var, alinabilir.

Fernandoyu 6-7M rahat satariz.
Donk'a da ucuz miktar 1+1 kontrat yapilsin TL uzerine, begenmezse kapiyi gosterirsin.

Mutlaka fransa ligue 1 veya 2 de zenci dinamik DOS lar var, alinabilir.
Fernando'yu satarsan Donk'la öyle ucuza sözleşme yapamazsın.En iyi olasılıkla şuandaki sözleşmesinin aynısını vermek zorundasın.FFP olunca mecbur kalıyorsun topçuya.Öyle kapıyı gösteremiyorsun artık.Planını programını yapmazsan ki yapmadığımız bariz belli,mümkün değil kapı göstermen

Konuya yazan bir şahısa da Musap kardeşimiz gereken cevabı vermiş.Belhanda gibi vasat oğlu vasatı dilleyip sonra da gelip burada millete vasat sevici demekte ekstra komiklik gerektiyor ki bu arkadaşımızda fazlasıyla mevcut

Badou'nun kiralık olduğunu göz önüne alırsak takımdan en son göndereceğim orta saha Fernando'dur. Belhanda vs. varken tartışılması bile abes. Ha çıkar biri çok iyi teklif verir satarsın o ayrı.

Üst Alt