#25 Fernando Francisco Reges - Sayfa 205 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
yahu arkadaşlar az biraz olaya mantıklı bakmayı deneseniz zaten her şey ortada.

piyasası varken 5-6ya satıp yerine adam bulacaksın git onu imza parası diye ver herreya'yı ayart mesela 8 numara için.

3.3 m euro maaş alıyor, hangi fiyattan uzatacaksın sözleşmesini?

çöpe atılacak para yok artık, bu sene sattın sattın yoksa satamazsın. ilk 11'de de en fazla gelecek sene sonuna kadar oynar, şu anda bile eski temposundan çok uzak durumda.

yahu arkadaşlar az biraz olaya mantıklı bakmayı deneseniz zaten her şey ortada.

piyasası varken 5-6ya satıp yerine adam bulacaksın git onu imza parası diye ver herreya'yı ayart mesela 8 numara için.

3.3 m euro maaş alıyor, hangi fiyattan uzatacaksın sözleşmesini?

çöpe atılacak para yok artık, bu sene sattın sattın yoksa satamazsın. ilk 11'de de en fazla gelecek sene sonuna kadar oynar, şu anda bile eski temposundan çok uzak durumda.

Sezon sonu konuşulurdan kastım o zaten. Atıyorum 2.75'ten 1-2 sene daha kontrat vereyim dersin. Anlaşamazsın satarsın eyvallah. Ama sırf maliyet yüzünden göndereceksek Fernando'ya sıra gelene kadar Belhanda, kullanılmadığı için Feghouli ve hatta Maicon falan var.

Sezon sonu konuşulurdan kastım o zaten. Atıyorum 2.75'ten 1-2 sene daha kontrat vereyim dersin. Anlaşamazsın satarsın eyvallah. Ama sırf maliyet yüzünden göndereceksek Fernando'ya sıra gelene kadar Belhanda, kullanılmadığı için Feghouli ve hatta Maicon falan var.

Onlar da gidebilir, ben mevki mevki bakıyorum.

Artık öyle bakmamız lazım. Örneğin yatırım maliyeti varsa bunun karşılığı olmalı.

Fernando hali hazırda 87 doğumlu ve 31 yaşında, sene sonu 32 yaşında olacak, 33 yaşında sözleşmesi bitiyor, uzatmak demek 34-35 yaşına kadar kal demek, o yaşta bu adama verebileceğimiz para 1 milyon euro olmalı en fazla.

Dolayısıyla bu açıdan baktığımızda satabiliyorsak satmak en doğru harekat olacaktır. 2.75'ten kontrat uzatmak bence çok lüks olur.

Onlar da gidebilir, ben mevki mevki bakıyorum.

Artık öyle bakmamız lazım. Örneğin yatırım maliyeti varsa bunun karşılığı olmalı.

Fernando hali hazırda 87 doğumlu ve 31 yaşında, sene sonu 32 yaşında olacak, 33 yaşında sözleşmesi bitiyor, uzatmak demek 34-35 yaşına kadar kal demek, o yaşta bu adama verebileceğimiz para 1 milyon euro olmalı en fazla.

Dolayısıyla bu açıdan baktığımızda satabiliyorsak satmak en doğru harekat olacaktır. 2.75'ten kontrat uzatmak bence çok lüks olur.

Kıyas kabul etmez ama Melo gittikten sonra yaşananlar malum. Yerini doldurmak asıl mesele. Yoksa benim de itirazım olmaz iyi paraya gitse.

Kıyas kabul etmez ama Melo gittikten sonra yaşananlar malum. Yerini doldurmak asıl mesele. Yoksa benim de itirazım olmaz iyi paraya gitse.

Melo çok farklı bir oyuncuydu, onun sayesinde yıllarca derbi kaybetmedik diyebiliriz, Fernando daha dengeli bir takım oyuncusu, o yüzden infial yaratmaz.

Ha yerine adam alınmadan gönderilmeli düşüncesine kesinlikle karşıyım zaten, iyi araştırma yapılsa 4-5 milyona iyi oyuncular bulunabilir o bölge için.

Melo çok farklı bir oyuncuydu, onun sayesinde yıllarca derbi kaybetmedik diyebiliriz, Fernando daha dengeli bir takım oyuncusu, o yüzden infial yaratmaz.

Ha yerine adam alınmadan gönderilmeli düşüncesine kesinlikle karşıyım zaten, iyi araştırma yapılsa 4-5 milyona iyi oyuncular bulunabilir o bölge için.

Tabi o konuda itirazım yok. Kıyas kabul etmez demem o yüzden zaten. Transferi transfer döneminde değil sezon içinde yapabilmeliyiz bunun için. Daha oyuncuyu satmadan yerine adam bulabiliyor olmamız lazım. Biz ama oyuncuyu satıp ondan sonra yerine adam bakıyoruz. :D

Terimin istedigi oyuncu degil fernando. Terim dribling falan istiyor ama fernando yapamaz. Ayrica cok fazla gömülüyor ve siniyor. Melonun kötü oldugu maclarda vardi ama hic sinmezdi

Ndiaye gibi ekstra işler yapmıyor ama yapması da gerekmiyor zaten. Görevi neyse onu yapıyor, sahadayken bana güven veriyor. Kalmasını isterim; ama piyasası olan birkaç oyuncumuzdan biri ve yaşı ilerliyor, maliyeti yüksek ve gelecek sene kontratının son senesi. Satılsa bir şey demem, yeter ki yeri doldurulsun.

Feghouli, Fernando, her ikisi satılmalı.
Satarken bonservis ücretleri çok yüksek olmadığı için çok fazla zarar etme ihtimalimiz düşük, tabii şu an olan yönetim o zamana kadar oyuncu satma becerisini geliştirir ise.
Bu yüzden ödediğimiz paranın biraz altında teklifler olsa bile kabul edilmeli.
Belhanda yine satılmalı ama ondan fazla zarar etmeme durumu biraz zor görünüyor.
Tabii yerlerini doldurma olayı da var, sonuçta iki orta saha bir kanat oyuncusu, artı Ndiaye de gider ise üç orta saha oyuncusu olacak.
Mevcut yönetimin bu denli geniş çaplı bir değişimi yapabileceğini, en azından şu an itibari ile düşünmüyorum.

Yerine iyi topcu bulunabilirse satilmali yoksa satilmasinin fazla anlami olmaz. Bizim butcemize uygun iyi #6 bulmak kolay degil, hele hele bu piyasada.

Üst Alt