#25 Fernando Francisco Reges - Sayfa 212 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Allahtan bir bacak arasi yedi. Sana kalsa Botaeng kariyerini bitirmesi gerekirdi, Vidal pafa felan yollanmali.
Tekrarliyorum Bizim macta Fernandonun ana rakibi Fernandes diyen Maci gözleri ile izlemedi. Fernandes KANAT'DA oynadi. Miranchuk mu ne CAM oynadi
Ya görende bizi adam adama oynuyor sanar
Bak Fernandes orda bizi madara ederken niye oraya müdahale edemedi diyorum Akhisar ilk golunde sadece izledi golü
Sezisi var ama gücü yok ayakları gitmiyor kosamiyor
Kadıköy'de supurdugu bir top var sakatlık dönüşü defansın arkasına sarkıp topu alıp gittiği
Geçen sezon yine Akhisar iç saha maçı olcana gelen kontra topu orta sahanın ortasında kayarak supurdugu .
Bunları yapmalı fernando maçı tiyatro izler gibi izlememeli
Hava topu zaten oldum olası yok bari kayarak ani baskılarla oyuna nefes aldirmali

Ya görende bizi adam adama oynuyor sanar

Kadıköy'de supurdugu bir top var sakatlık dönüşü defansın arkasına sarkıp topu alıp gittiği
Geçen sezon yine Akhisar iç saha maçı olcana gelen kontra topu orta sahanın ortasında kayarak supurdugu .
Bunları yapmalı fernando maçı tiyatro izler gibi izlememeli
Fernando halen kaymaktan korkuyor. Herif Caprazbag kopmasindan kil payi kurtuldu. Kulüp psikologuna gitmesi gerek.

Tudor dönemindeki gibi tek görevi savunma olmalı. Defansın arasına gömülmeli. 5 metre ileri çıksa afallıyor görüyoruz. 4-1-4-1 oynamalıyz.

Çapraz bağ sakatlıkları psikolojik bir enkaz bırakıyor ardında. O konudaki eleştirilere hak veririm. Eskisi kadar girmiyor/giremiyor rakibe. Sezon sonuna kadar bu konuda iyileşme görülmezse gönderilmesi gündeme gelebilir. Ancak biraz daha sabır göstermek gerekir. Bu haliyle bile orta sahanın en önemli oyuncularından biri.

Geçen senenin ilk yarısı öyle bir futbol oynadı ki sakatlıktan çıktıktan sonra ki fenerbahçe maçında da müthiş oynuyordu ta ki ufak bir sakatlık yaşayıp riske atmamak adına çıkmak istemişti bence o günden beri psikolojik olarak sıkıntı yaşıyor. Geçen sene ki performansını gördükten sonra şu an ki performansı maksimum %5-10 civarındadır eskiden inanılmaz toplar kapar takımı ani atağa kaldırırken şimdi ikili mücadelelerden kaçıyor bu sorunu atlamadığı sürece de bu takıma istenilen katkıyı veremez.

vay ya bir maçta adamı göklere çıkarttılar lokomotiv maçında ahtapot çizgiden golü çıkardı

5 gün sonra diğer maçta yerin dibine soktular akhisar maçında berbat oynadı

benim kafam karıştı bu adam hangisi
Onyekuru forvet oynasin diyen, taraftardan Onyekuru Forvet oynayinca ve Basarisiz olunca Hocaya salca olan taraftardan baska ne beklersin .

vay ya bir maçta adamı göklere çıkarttılar lokomotiv maçında ahtapot çizgiden golü çıkardı

5 gün sonra diğer maçta yerin dibine soktular akhisar maçında berbat oynadı

benim kafam karıştı bu adam hangisi
Onyekuru forvet oynasin diyen, taraftardan Onyekuru Forvet oynayinca ve Basarisiz olunca Hocaya salca olan taraftardan baska ne beklersin .

Çok da gömülmeyi hakettiğini düşünmüyorum. Uzun sezonda yine katkısını yapacaktır.

Ama genel olarak iyi durumda olmadığı da bir gerçek. Mariano da aynı durumda bence.

Fakat kabul etmemiz gereken bir şey var ki bu adamları en iyi zamanları geçtiği için alabildik. Avrupada devirleri geçtiği için buraya geldiler. Bu tip transferlerden 2-3 sezonluk verim beklemek çok doğru olmaz. Beklentimizi buna göre ayarlamamız lazım. 30+ yaştaki oyuncu bir sezon iyi performans verip düşüşe geçiyorsa bu durumda mutlaka bir sorun aramak doğru değil. O istikrarı bu yaşlara taşıyan adam sayısı sınırlı.

Üst Alt