#25 Fernando Francisco Reges - Sayfa 211 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Erzurum macinda yine komutan general denmeye baslanir. Adam futbolu 10 metredr oynuyor yaw. De jongdan ne farki varki suanki haliyle. Donk buna gore hem top sürüyor hem ayagi daha iyi hem hava topu aliyor.

vay ya bir maçta adamı göklere çıkarttılar lokomotiv maçında ahtapot çizgiden golü çıkardı

5 gün sonra diğer maçta yerin dibine soktular akhisar maçında berbat oynadı

benim kafam karıştı bu adam hangisi

vay ya bir maçta adamı göklere çıkarttılar lokomotiv maçında ahtapot çizgiden golü çıkardı

5 gün sonra diğer maçta yerin dibine soktular akhisar maçında berbat oynadı

benim kafam karıştı bu adam hangisi

Sezon başından beri yedek kalmasini söylüyorum hatta baska soyleyenler de var. Lokomotifin o kadar baski yapmasinin sebebi bu arkadasinin defansa gomulmesi.

Takım resmen Fernando 'ya mecbur sadece defansif olarak değil veya orta sahada çapa olarak da değil geriden top çıkarması pas merkezi olması takım pas trafiğini düzenlemesinin yanında defansif özelliklerini yerine getiriyor üstüne birde orta sahada çapa olarak da görev alıyor

Fernando 'nun iyi olması için Ndiaye sürekli ona yardım etmesi sürekli onun yükünü hafifletmesi gerekiyor. Fernando yalnız kalıp üzerine birde 2 adamla filan baskı yediği zaman takım ne yapacağını şaşırıyor hani geçen sene evimizdeki Karabük maçını bile veriyorduk az kalsın adamların yaptığı tek şey Fernando 'ya 2 adamla sürekli baskı yapmaktı

Takımın iyi oynaması tamamen Fernando 'yla bağlantılı o yüzden gözümde takımın en önemli oyuncusu Fernando iyiyse Galatasaray 'da iyi Fernando kötüyse Galatasaray 'da kötü oluyor ...

Fernandes bütün takımı maymun ederken bu ne iş yapıyordu
Çizgiden top çıkarması iyi oynadığımi gösteriyor bu nasıl mantık

Galatasaray gibi koca bir takım sadece Fernando'nun oyununa bağlı olmaması gerekir. Evimizdeki Alanya maçında Fernando oynamadı, Donk-Ndiaye ikilisi vardı, Fernando kendine çeki düzen vermezse gerekirse yine aynı ikili ile sahaya çıkılmalı hatta Selçuk İnan ile 3'lü orta saha Belhanda yerine

Galatasaray gibi koca bir takım sadece Fernando'nun oyununa bağlı olmaması gerekir. Evimizdeki Alanya maçında Fernando oynamadı, Donk-Ndiaye ikilisi vardı, Fernando kendine çeki düzen vermezse gerekirse yine aynı ikili ile sahaya çıkılmalı hatta Selçuk İnan ile 3'lü orta saha Belhanda yerine
Kasımpaşa maçı ni es gecme fiziki olarak tecavüz ettik donk ndiaye ile delik deşik ettik

Artık kadrolarımızı Fernando olmadan kurabiliriz sanırım. 4-3-3 ideal düzen, emre'ye yer bulamadım ilk 11'de ne yazık ki.

________Muslera
linnes-ozan-serdar-yuto
__donk-ndiaye-selçuk
henry___eren__rodrigues

Fernando'dan ne bekleniyor? Adam defansif orta saha. Top kesecek, savunmadan aldığı topları orta saha ve kanatlara açacak. Sürekli ileri top şişirerek ne kadar verim alınabilir? Eski formundan uzak olduğunu kabul ederim ama oyun tarzımız fazla uzun topa dayalı şu ana kadar. Savunmadan daha organize şekilde çıkmak için Fernando önemli bir parçadır. Amacınız üzüm yemek değil bağcıyı dövmekse buyrun.

Ofansif oyuncuları kim karşılar daha basit sorayım
Yada on libero genelde kimleri markaja alır
Bak çok kolay sordum
nerede oynadigina bagli .
Futbol oynarken her TD bize böyle anlatir:

Wingbackler Kanat oyuncularini tutar
CDM ler Merkezi kapatir. En kötü ihtimal'de kanatlara gecip oraya kapatirlar. Anlayacagin Fernandonun ana hedefi CAM i tutmak . Yoksa Önlibero habire saga sola giderse geberir. Tolga bile yapamiyordu bunu kondisyonu ile

nerede oynadigina bagli .
Futbol oynarken her TD bize böyle anlatir:

Wingbackler Kanat oyuncularini tutar
CDM ler Merkezi kapatir. En kötü ihtimal'de kanatlara gecip oraya kapatirlar. Anlayacagin Fernandonun ana hedefi CAM i tutmak . Yoksa Önlibero habire saga sola giderse geberir. Tolga bile yapamiyordu bunu kondisyonu ile
Dos oynayan oyuncular rakibin playmakerlerine yakın oynar oyun kurmasına engel olur oyunu süpürür oyuna çıkarken takıma yardımcı olur
Bacak arası yediği yer sağ Bekin hemen arkası idi

Dos oynayan oyuncular rakibin playmakerlerine yakın oynar oyun kurmasına engel olur oyunu süpürür oyuna çıkarken takıma yardımcı olur
Bacak arası yediği yer sağ Bekin hemen arkası idi
Allahtan bir bacak arasi yedi. Sana kalsa Botaeng kariyerini bitirmesi gerekirdi, Vidal pafa felan yollanmali.
Tekrarliyorum Bizim macta Fernandonun ana rakibi Fernandes diyen Maci gözleri ile izlemedi. Fernandes KANAT'DA oynadi. Miranchuk mu ne CAM oynadi

Üst Alt