#25 Fernando Francisco Reges - Sayfa 255 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
hala eski fernando degil üzgünüm.ama belki tutulma iyi gelir.venus jupiter kavusumundan ötürü iyi bi paraya satabiliriz de.hersey mümkün.

Tıpkı Sivas maçındaki gibi ilk yarıda çok kötü ikinci yarıda toplanmıştı

Zaten sürekli 1 maç iyiyse 2-3 maç vasat oynuyor maç fikstüründe çok dalgalı performans gösteriyordu şimdi maç içinde bile dalgalı performans göstermeye başladı

Sene sonunda yollarımızı ayırmamız gerekiyor Fernando ile ...

hücumda gayet iyi isler yaptigini görmezden gelemeyiz. cok iyidi ön tarafta.

sezon sonuna kadar maksimum verimi alip yollarimizi ayirmak en iyisi olacaktir diye düsünüyorum

büyük maclarda gösterecegi defansif katki belirleyici

Zaman zaman tanidigimiz ve izlemek istedigimiz Fernando dan kesitler sunuyor bize, mesela Onyekuru ya yaptigi asist ve ondan önceki top kapmasi gibi. Sonra bir bakiyorsun sacmasapan bir sekilde ve lüzumsuz yere sari kart yiyor, mac zaten kopmus ne diye arkadan daliyorsun adama arkadas.

Bos beles kart yeme konusunda Belhanda denen kazma ile kapisiyor maalesef. Hadi diyelim o gerizekalinin teki de senin gibi akliyla futbol oynayan adama hic yakismiyor bu basit kartlar.

eski fernando değil ben bile fazla güvenemiyorum. psg olayı ciddi ise satılmalı bence ki neyseki sözleşmesi uzun değil bizle o kadar.

yalnız sayın 10 görünümlü 8 numaramızın atacağı pasları kendisi atıyor.

Fernando gayet iyiydi bu maçta kim ne derse desin doğru oynadı, takımda top yapmasını bilen nadir oyunculardan birisi olduğu için takımımızın kazanması için Fernando 'nun iyi olması gerekiyor

Üst Alt