#25 Fernando Francisco Reges - Sayfa 257 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kondisyon bir iki maçla düzelmez yanlış idman diyelim biz ona

Kesinlikle.

Kondisyon uzun süreli calismalar ile elde edilir. Su anki ivme simdilik dogru ve efektif calistirmalarin sonucu. Kondisyonu devre arasinda yüklemek mümkün degil, yaz kampinda deli gibi calisiyorlar takimlar iste bu yüzden hep sezon önceleri. Bizimkiler yazin yatmislar maalesef.

Kesinlikle.

Kondisyon uzun süreli calismalar ile elde edilir. Su anki ivme simdilik dogru ve efektif calistirmalarin sonucu. Kondisyonu devre arasinda yüklemek mümkün degil, yaz kampinda deli gibi calisiyorlar takimlar iste bu yüzden hep sezon önceleri. Bizimkiler yazin yatmislar maalesef.
Yattida yanlış tabir olur takım iki üç maçtır gayet diri
Zaten Arap atı gibi geç açılan takımlar ipi göğüsler
Ama olayın detayı tehsis yanlıştı bence

Marcao ve Luyindama çok iyi sert hamleli seri stoper tandemi oldu ama ikisi de mükemmel defansçılar diyemeyiz doğruya doğru. Tek ön libero oynadığımız düzende Fernando 'nun bu adamlara sürekli katkı vermesi gerekiyor

Tıpkı Tudor döneminde yaptığı gibi veya geçen sene 2. yarıda Donk 'u kullandığımız gibi gerekirse stoperlerin arasına girecek 3. stoper olacak onlara yardım edecek

Fernando
Nagatomo-Marcao-Luyindama-Mariano

Şu adamlar birbirlerine yardım eder görevlerini yerine getirirse çok sağlam defansımız olur ...

Marcao ve Luyindama çok iyi sert hamleli seri stoper tandemi oldu ama ikisi de mükemmel defansçılar diyemeyiz doğruya doğru. Tek ön libero oynadığımız düzende Fernando 'nun bu adamlara sürekli katkı vermesi gerekiyor

Tıpkı Tudor döneminde yaptığı gibi veya geçen sene 2. yarıda Donk 'u kullandığımız gibi gerekirse stoperlerin arasına girecek 3. stoper olacak onlara yardım edecek

Diagne Mitroglou

Feghouli(Akbaba)

Ndiaye Belhanda

Fernando

Nagatomo-Marcao-Luyindama-Mariano

Şu adamlar birbirlerine yardım eder görevlerini yerine getirirse çok sağlam defansımız olur ...

Güzel yazmışsın hücum içinde ben ekleme yapayım.

O dizilimin devamı çok rahat baklava 4-4-2 olabilir. Akbabuş ve Feghouli on numara gibi oynar. Önlerinde maçın tarzına göre Diagne, Mitroglou ve Onyekuru ikililer oluşturur.

O dizilimin devamı çok rahat baklava 4-4-2 olabilir. Akbabuş ve Feghouli on numara gibi oynar. Önlerinde maçın tarzına göre Diagne, Mitroglou ve Onyekuru ikililer oluşturur.
Bende bir ekleme yapayım o zaman.

Badou, Fernando, Marcao ve Luyindama fizik gücü ve tempo olarak önde oynamaya çok müsait özellikte oyuncular. Eğer adam adama markaj yapıp takım çizgisi ortasaha çevresinde kurulursa, deplasmanda bile çok rahat baskı kurabiliriz. Önemli olan rakibin yüzünü kaleye döndürmemek. Defans arkası toplara artık öküz arabası hızında koşacak topçu da kalmadı.

4-4-2 oynayacaksak Onyekuru kesinlikle kanat olarak görev alamaz dediğin gibi ileri ikili de yer bulur kendisine. Hı mevcut sistemde de kanat özellikleri yürütemiyor onu da söyleyim ama solda biraz daha serbest rolde çok iyi skor katkısı veriyor verecekte hızlı kanatlarımız arasında pozisyon almasını / bitiriciliği adam akıllı olan tek oyuncu Onyekuru 'dur bu rolde devam etmesinden yanayım sene sonuna kadar

Ama Fatih Terim 'in özellikle Trezeguet 'i istemesini haklı olarak görüyorum Onyekuru 'ya bakarak çok daha kanat gibi kanat olan bir oyuncu

Akıllı bir oyuncu ama yaşı itibariyle artık çok kaçak oynuyor. Çok kolay kart görüyor bir de her maç beleş bir sarı kartı var. Ayrılsa üzülmem.

O halde ya erkenden 2-3 atip cikaracagiz , ya da cifte saridan kirmizi yiyip, Kupa macinda cezasini cekecek

Mariano için de benzer düşünüyorum mesela. Cezalı olsalar da çekincem yok bu saatten sonra. Forveti ve stoper tandemini oluşturduk. Yerlerine girecek, idare edecek Donk ve Linnes gibi oyuncular var. Vurur geçeriz Trabzon'a. Bu maçı alalım da gerisi önemli değil.

Sezon sonu o bölgeye savunma hattımız gibi 190 civarı siyahi,ciğersiz bir oyuncu almalıyız.Muhtemelen gittikçe daha da düşecek Fernando.

Üst Alt