#25 Fernando Francisco Reges - Sayfa 279 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
10 mücadelenin 8'ini kaybetmiş ulan beyinsiz herif pas atamıyorsun kilit açamıyorsun top kesemiyorsun bari iki omuz at mücadele kazan bu kadar mı acizsin?

Maalesef kırıcılığı tamamen bitti. Bugün Benfica'nın orta saha oyuncuları kaç kere içinden geçti sayamadım. O kadar kolay eksiliyor ki kafaya takıp faulle kesse hiçbir maçta 90 dakikayı bitiremez. Bu seviyede savunmanın son adamı olarak bu kadar eksilirsen her dakika stoperlerinle karşı karşıya bırakırsın rakip oyuncuları. Gelecek sene için Belhanda-Feghouli'den de önce elden çıkarılması gereken 1 numaralı oyuncu bence. Geçen seneki insanüstü azmiyle Guardiola bunu en azından yedek olarak tutamaz mıydı diye düşünüyorum, kendisinden 3 yaş büyük Fernandinho 4 kulvarda takımını taşırken Fernando'nun Galatasaray'da dahi göze batması Guardiola'nın ne kadar doğru karar vermiş olduğunu ortaya koyuyor. Bu seneki uzak ara en yumuşak oyuncumuz ve bunu fark ettiğimden beri ne savunmacılarımıza, ne de Muslera'ya savunma zaafiyetlerimizde suç bulur oldum. Çapa oyuncu bu kadar geçirgense 10 muhtemel tehlikenin 1-2'sinde kalenizde gol görmeniz de çok gözünüze batmıyor.

Üst Alt