#25 Fernando Francisco Reges - Sayfa 281 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
General diyorduk zamaninda cünkü hakediyordu. Simdi de gönderilsin diyorum zira bunu da hakediyor. Sene sonu 30 yas ve üzeri kim varsa gitmeli. Takima genc ve dinamik orta sahalar lazim.

kim oynayacakti dün selcuk donk falan mi? fernando su anda kadroda ise oynar yapacak birsey yok

trabzon macında bay terim herhade caresizlikden olsa gerek donku oynattı,donk kesinlikle iyi bir önliberoda değil o macda hatalarda yapdı lakin bu çöpden çok ama çok daha iyi oyuncu,trabzon macında donkun yerine bu çöp oynasaydı maç direk 3-5 kayıp ederdik.. fernando an itibari ile altyapıdaki abdüssamedin ancak kramponlarını taşıyabilir...

Eskiler bilir CONCECAO vardı bizde. R.Madrid'den gelip 1 sene hayalet gibi dolanıp gitmişti.

Kendisi de tam 1 senedir o formda oynuyor.

O gidince Saidou bile fark yaratmıştı ertesi sene ki kendisi vasat oğlu vasat 1 oyuncuydu. Tek senelik 1 performans verdi zaten.

İşte yerine Saidou bile olsa daha iyiydi bu sene. Geçen sene Şubat'da döndükten sonra 1-2 maç hariç hiç bir şey oynamadı.

Oynadığı tek maç bu sene ki Beşiktaş maçı yenildiğimiz o da 60 dakika.

Van Persie v2

Dinlendirilmesi lazım.

Büyük maçlarda oynasın. İçerde oynadığımız anadolu maçlarında dinlendirilsin.

Tempoyu kaldıramıyor. Böyle bir gerçek var. Madem öyle, kontratıda belli, bir şekilde maksimum verim almamız için bu formül düşünülmeli.

Yoksa adamı haşat ederiz bu gidişle.

Tebrik ederim.Buyur.

DnUK0c3W0AA2SwG

Dünkü Benfica maçında kırmızı kart görmemesi çok büyük şanstı. Gerçi sarı kart bile cezalı duruma düşmesine yetti ama takımı 10 kişi bırakabilirdi ciddi ciddi Joao Felix'e taban basması sarı buçuktu. Hakem uyduruk penaltıyı telafi etti diyelim.

Isıran bi adam istiyorum ben orta sahada.Rakibi rahatsız edecek,pas kanallarını kapatacak,yaptığı baskıyla ve agresifliğiyle savunma hattının delinip geçilmesini engelleyecek adam istiyorum.Fernando şu haliyle isteklerin hiç birini karşılayacak kapasitede değil.Melo gibi bi adam lazım bize.Onu da nerden bulup getirecez kaç milyona getirecez bilinmez.

Üst Alt