#25 Fernando Francisco Reges - Sayfa 289 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Sen de artik sezon sonunda uza Kardesim, burasi Cin yada Katar degil, yilda 2 Mac oynayip, sonra koca sezonu yat. Sakat degilse cezali, cezali degilse sakat. O zaman Terime soruyorum, Fernando’nun calisma kültüru cok mu iyi? Sezon sonunda yallahhh

5 macin 1 cezadan 1 tanesi sakat diye kaciriyor resmen. Yazin normalde ilk gidenlerden biri o olmali. City ve Portoda oynadi diye umarim keriz arap/cin takimin biri 4-5 milyon önerir bize.

Atiba daha iyi durumda şuan bundan söylenecek pek söz yok

Geçen sene sakatlık felan derken çok prim verdik

Sene sonu yolcu etmek gerek Belhanda'dan daha büyük bir sorun Fernando

Fernando çok büyük eksiklik geldiği halinden çok uzak..
Maalesef bu adam iyi olmadığı zaman Galatasaray ayakta kalamıyor..

38 yaşındaki Emre ve 36 yaşındaki Atiba'ya bakıyorum bir de ahtapot olduğu iddia edilen 31 yaşındaki Fernando'ya...

Yemin ediyorum bir futbolcu nasıl bu kadar cokebilir hayret ediyorum.

Göztepe maçından sonra kendisini göremedik , Melo ameliyat oldu çıktı bizi şampiyon yaptı bazı işe yaramazlar yaşlı dedi , medyaya uydu, ırkçı hamzada yolladı adamı kaç yıldır 6 numara arıyoruz harcadığımız paranın da haddi hesabı yok.

Göztepe maçından sonra kendisini göremedik , Melo ameliyat oldu çıktı bizi şampiyon yaptı bazı işe yaramazlar yaşlı dedi , medyaya uydu, ırkçı hamzada yolladı adamı kaç yıldır 6 numara arıyoruz harcadığımız paranın da haddi hesabı yok.

Melo bir piyangoydu. 1 sene öncenin brezilya milli takim oyuncusuydu. Bu arkadaşın milli maci yok. Ama demirkol gibiler her gün hocaya laf cakiyor Fernando üzerinden.

Melo bir piyangoydu. 1 sene öncenin brezilya milli takim oyuncusuydu. Bu arkadaşın milli maci yok. Ama demirkol gibiler her gün hocaya laf cakiyor Fernando üzerinden.

Melo gibi adamı bu kulüpten yollamak büyük bir ihanetti en kötü koy yardımcı antrenör olsun , hocaların oyuncağı olmuş bir kulüp olduk çıktık her gelen kendine göre saçmalık yapıp siktir olup gidiyor olan kulübe oluyor.

Üst Alt