#25 Fernando Francisco Reges - Sayfa 287 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
images-11.jpg
Hanzo deyince musap uyarı atıyor
Geçen musleraya çöp dedik uyarı gelmiş buna da atar diye yumuşatim dedim ?

Porto,M.City ve Galatasaray etiketi sayesinde Katar ,Çin ve ABD piyasasına yollayabilirsek güzel iş yapmış oluruz tempolu oyun oynama işini kafasında bitirmiş bir adamla yeni sezona başlamak büyük risk olur takımın omurgasında bu riske girmenin manası yok ...

City'de 74 macta 19 sari kart görmüs. Bu da her 3.89 macta sari kart gördügünü ortaya koyuyor.

Porto'da 217 macta 63 sari kart görmüs. Bu da her 3.44 macta sari kart gördügünü ortaya koyuyor.

Aldigi süreyi 90'a bölersek 44 mac ediyor. 44 macta 21 sari kart görmüs. Bu da her 2.09 macta bir sari kart gördügünü ortaya koyuyor.

Inanilmaz kötü durumda oldugunu gösteriyor bu istatistikler. Cirkeflikten ziyade fiziksel yetersizlikten görüyor kartlari.

Fernando olmadan daha iyi oynuyoruz bu kesin

Kendisinin de bunu sorgulamasi lazim,performansi nereden nereye geldi

Selcuk bile Fernando’dan daha etkili olabiliyorsa durum ortada demektir

City'de 74 macta 19 sari kart görmüs. Bu da her 3.89 macta sari kart gördügünü ortaya koyuyor.

Porto'da 217 macta 63 sari kart görmüs. Bu da her 3.44 macta sari kart gördügünü ortaya koyuyor.

Aldigi süreyi 90'a bölersek 44 mac ediyor. 44 macta 21 sari kart görmüs. Bu da her 2.09 macta bir sari kart gördügünü ortaya koyuyor.

Inanilmaz kötü durumda oldugunu gösteriyor bu istatistikler. Cirkeflikten ziyade fiziksel yetersizlikten görüyor kartlari.
Yaz tahtaya bir daha tut defteri kitabı
Sarı çizmeli fernando ağa bir gün öder hesabı

Genel konusuyorum/ hadi top kesemiyorsun eskisi gibi eyvallah da bari oradaysan ayağın da fena degil sen oradan kur oyunu, belhanda feghouli falan geriye gelmesin o kadar adamlar musleradan top almaya geliyor sen bombos bekliyorsun aga, hic de elestirilmiyor adam niyeyse belki de fasli olmadigindandir yoksa şimdiye kadar yok edilmisti...

HTC 10 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt