#25 Leo Franco - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#25 Leo Franco

Cevap: # 25 Leo Franco

Çok iyi olması gerekmez, iyi olsun yeter.

Ara sıra hata yapacaktır tabi ki. Hataların sayısı çok olmasın ve De Sanctis'ten iyi olsun yeter.

Ben bu transferden mutluyum.

Leo Franco: "Galatasaray son durak olacak"

Galatasaray’ın İspanya’nın Atletico Madrid takımından transfer ettiği kaleci Leo Franco, dün sabah sağlık kontrolünden geçti. Metin Oktay Tesislerini de gezerek yeni takımına ısınmaya çalışan Arjantinli kaleci için daha önce sözleşme imzalandığından tören düzenlenmedi. Günü İstanbul’da geçiren Franco, akşam saatlerinde yola çıkarak yeni takımının kampına katıldı.

Önce önemsemedim

Türkiye’ye ve G.Saray’a macera aramaya gelmediğini ifade eden tecrübeli file bekçisi, “Galatasaray’ın adını hep duyuyordum. Bana ilk teklif geldiğinde fazla önemsememiştim. Ancak daha sonra yöneticilerimiz ve başkan Adnan Polat beni ikna ettiler ve hiçbir problemle karşılaşmadan imzayı attım. G.Saray’ın hedeflerini ve nasıl büyük bir takım olduğunu biliyorum” diye konuştu.

Son durak olacak

Kendisinin de Taffarel ve Mondragon gibi sarı kırmızılı kulübün tarihine geçmek istediğini vurgulayan Leo Franco, şunları söyledi: “Buraya şampiyonluklar için geldim. Daha önce kazanılmış bir UEFA Kupası var. Bunun devamını getirerek Avrupa’da da büyük başarılara imza atmak istiyorum. G.Saray ile 1 yılı opsiyonlu 3 yıllık sözleşmem var. Benim için G.Saray futbol hayatımda son durak olacak.

Adapte olurum

Benden önce de buraya Taffarel ve Mondragon gibi birçok önemli kaleci gelmiş ve başarılı olmuşlar. Ben de onlar gibi Galatasaray tarihine geçmek istiyorum. UEFA Avrupa Ligi’nin kulüp için ne kadar önemli olduğunu biliyorum. Bu kupada ön eleme turlarını geçerek, yolumuza devam edeceğiz. Ben de takıma hemen adapte olacağım ve yalnızlık çekmeyeceğim.”

Kaynak : Hürriyet

Oyuncumuz Leo Franco, bugün yerel saatle 12:40’da Galatasaray Futbol Takımı’nın Hollanda’da kamp yaptığı Bilderberg Otel’de resmi sözleşme imzalayacaktır. Böyle yazıyo yeni gördüm.

Umarım göstereceği üstün performans ile bizleri yanıltır.

Hoşgeldin diyoruz kendisine tekrardan.

Demin imza törenini izledim, bu adam acayip sempatik ve kibar geldi bana. Acayip kanim isindi, umarim cok basarili olursun Leo!

Mondragon'dan sonra kaleyi dolduracak bir kaleci aldık. Fiziği muhteşem oyuncunun. Bir bizim kalecilere bakın, bir de bu adama. Çok acayip doğrusu. Hakikaten kaleyi dolduracaktır. İyi bir performans gösterir umarım. İyi şanslar ve bol başarılar.

Leo Franco imzaladı

Galatasaray'ın yeni kalecisi Arjantinli Leo Franco, Sarı-kırmızılıların Hollanda'da kamp yaptığı Bilderberg Otel’de resmi sözleşmeyi imzaladı.

Galatasaray Futbol A.Ş Genel Müdürü Adnan Sezgin'in de hazır bulunduğu imza töreninde Leo Franco, basın mensuplarının sorularını da yanıtladı.

İşte Leo Franco'nun imza töreninde söyledikleri :

- DÜNYA ÇAPINDA TANINAN BİR KULÜBE GELDİM -

"Bu kadar büyük ve dünya çapında tanınan bir takıma geldiğim için çok mutluyum. Galatasaray'da oynamak benim için çok önemli ve büyük bir karar.

Ben İspanya'da kendim için koyduğum hedeflerin tümüne ulaşmıştım. Yeniden iddia sahibi bir takıma gelmek benim için çok önemliydi. Sonuçta dünya çapında tanınan bir takıma geldim. Dediğim gibi bu benim için çok önemliydi."

- UMARIM TÜM MAÇLARDA KATKIM OLUR -

"Kaleciler takımları için çok önemlidir. Ümit ediyorum ki Galatasaray'a sadece önemli maçlarda değil tüm maçlarda katkım olur."

- BİR ÇOK TEKLİF ALDIM AMA EN İDDİALISI GALATASARAY'DI -

"İspanyol takımlarından, Arjantin'den, İngiltere'den, Almanya'dan ve İtalya'dan da teklifler aldım. Fakat gelen tekliflerden hiçbiri Galatasaray kadar iddialı değildi. Hedefleri çok önemliydi benim için. Bu yüzden de Galatasaray'ı tercih ettim."

- 25 NUMARALI FORMAYI GİYECEĞİM -

"Forma numaram için de 25 numara diye yönetimle konuştuk. Herhangi bir değişiklik olmazsa 25 numarayı giyeceğim. Son 12 yıldır bu numarayı kullanıyorum. Benim için başka bir özelliği yok."

- RIJKAARD'IN BAŞARILI OLACAĞINA İNANIYORUM -

"Rijkaard, Barcelona ile Avrupa Kupası kazandı. Ve çok iyi bir oyun sistemi oturttu. Burada da aynı şekilde başarılı olacağını düşünüyorum. Takıma aynı havayı katacağına inanıyorum"

81409_2_090702140110.jpg

81409_3_090702135924.jpg

81409_4_090702135924.jpg

81409_5_090702135924.jpg

81409_6_090702140110.jpg

81409_7_090702135924.jpg

NOT : Leo Franco Imza Töreni Ve Kadar Keita Galatasaray TV'nin Yaptigi Klip Bu Siteden Izliyebilirsiniz Arkadaslar.

https://www.turkiyeozet.blogspot.com/

Üst Alt