#25 Leo Franco - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#25 Leo Franco

Cevap: # 25 Leo Franco

coupeti alınca ne olduki yine sürekli leo franco oynadı.ayrıca madrid leofranco ile olmadığını 4 yıldamı anlayabildi.

yenilen gole bakarsan şampiyon olduğumuz sene orkun_aykut ikilisi 24 gol yemişti.o zaman senin düşüncene göre orkun ve aykut süper kaleciler.

40 maçta 55 gol boşversene .:2aloh1:. Kameni gelse kat kat iyiydi.

böyle istatistikle oyuncu değerlendirmeyin, yanlış sonuçlar çıkabiliyor.

ona baksan casillas kaç gol yemiş, leo kaç gol yemiş bir karşılaştırdınız mı? ya da valdes hepsinden az yemiş, en iyisi valdes mi oldu şimdi?

tamam hatalı goller yiyebiliyor ama çok maç kurtardığı da oldu madrid'de. bonservissiz alınabilecek en iyi kalecilerdendi.

tamam kameni'yi ben de tercih ederdim ama bizim tercih etmemizle olmuyor işte, alabildiğimiz adam leo oldu ve bence iyi bir kaleci.

sanctis de leo da kötü kaleciler değildi, ikisi de iyi kaleciler. at.madrid'in defansı yıllardır allaha emanet, e bizim de geçen sene farksız değildi.

Re: # 25 Leo Franco

bakın atletiko madrit gene 3 yemis bugun:D naber konusanlar simdide konussun bakalım=)

asenjo yu ovuodu milet 3 tane yemis ajaxtan

Ya valla PES 2009'da bu adamı aldım bizim takımada adam tam bir kova. İçinden top bile geçti yahu :D Eğer oyundaki gibiyse işimiz iş..

Cevap: # Leo Franco

İyi kaleci,bir kaç abuks subuk gol yiyecek mutlaka ama,çok maç çevirebilir.İnsallah yediği hatalı goller az olur,ve de öenmsiz maçlarda olur,bizim skor avantajımız varken.

Cevap: #25 Leo Franco

Beğendim kaleci formamızı ve kalecimize de yakıştırdım.

adsz5j.jpg

Üst Alt