#25 Victor Nelsson - Sayfa 152 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yooo.

Bizi istemeyen uygun meblağı getirmek şartıyla defolup gidebilir.

Madem o bizi basamak olarak gördü ki 1 sene sonra gidiyor, biz de onu mal olarak görebiliriz.
ulan tabi basamak olarak görecek. al işte duygusal taraftar mod on. :D

kendimizin yetiştirdiği türk topcular bile avrupada boy göstermek istiyor. bundan doğal bir şey mi var. 1 2 sezon sonra yunus da gider.

Sezon başladıktan sonra gitmek istemesi ayıp.madem gitmeye hevesleydin baştan söyleseydin ya.ekonomik olarak tatmin edici bir teklif gelmediği sürece bırakmayalım.kapı gibi sözleşmesi var.çocuk oyuncağı değil bu işler

Sezon başı gitmek istiyorum desen anlarız da, lig başlamış gitmek istiyorum diyorsun. Arda da yemişti aynı b.ku zamanında. Hayın evlat.

ulan tabi basamak olarak görecek. al işte duygusal taraftar mod on. :D

kendimizin yetiştirdiği türk topcular bile avrupada boy göstermek istiyor. bundan doğal bir şey mi var. 1 2 sezon sonra yunus da gider.
Bu kadar oyuncu tarafli dusunmeyin. Gokhan renktas hakli 1 seneden sonra gelip benim hayalim var beni salin moduna girmesi ayip. Pazarlikta elimizi zayiflatiyor adam desteklenecek bir yani yok suan

Halukların söylediğini baz alıp kıymetli oyuncumuz için gerenksiz söylemlerde bulunmaktan kaçınalım.
Bir bok bilmeyen kaostan beslenen ve dolayisiyla ekmeginin pesinde her turlu mikserligi yapan heriflerin ipiyle kuyuya inip bu inanilmaz karaktere sahip oyuncumuzu kusturmeyin. Sevilla ile anlasirsak gider anlasmazsak gitmez o kadar. Bunu kabullenecektir supheniz olmasin
Boyle dusunenleri taca atmis oldu Nelsson.
18m gibi rakamlara yolcu edilmeli gonderilmezse trip kusme gibi seylerle ugrasiriz demistim ayni yerdeyim.

Bu kadar oyuncu tarafli dusunmeyin. Gokhan renktas hakli 1 seneden sonra gelip benim hayalim var beni salin moduna girmesi ayip. Pazarlikta elimizi zayiflatiyor adam desteklenecek bir yani yok suan
vala 3 ay sonra da diyebilir. paraya bakar bu. 7m e aldığın oyuncunun 5m e göndermek için direteceğini sanmıyorum ama 13 15 neyse rakamlar orlardaysa bırakın gidim der. piyasasını inanılmaz katlayacak hamle sevilla ya gidiyor. yarib öbür gün sevilla için de bırakın beni barca ya gideyim diyebilir. ha bizim konustugumuz rakamlarla onların o zamanki rakamları arasında ucurum olur tabi. en son 50m e satmıslar oyuncularını. pay koydurmak sart oglu sart sözlesmeye. bak 15 e gitti 1 sene sonra 5 6 ya tekrar alabiliriz de. profesyonel hayat.

Oğlum daha dün İskandinav adam iş ahlakı vardır Marcao gibi elimizi zayıflatmaz derken gidip yönetime çıkmış , salın beni demişsin. Işık hızıyla mabad ettin bizi. Yazıklar olsun. Tier 1 bir kulüp istese , hayallerim var demesini anlarım da gideceği yer de Sevilla. Yönetimin yerinde olsam şu dakika açıklama yaparım , Nelsson'u dünyadaki her takıma satarız Sevilla adlı şer yuvası hariç diye. Benfica'nın bize yaptığını niye yapmıyoruz anlayamıyorum. Alemin kerizi biziz galiba. İki sene Gedson'u süründürüp başka takıma verdiler , biz kimseye laf geçiremiyoruz. Kaptan olacak adam diyorduk bir de bu kardeşimize.

Üst Alt