#25 Victor Nelsson - Sayfa 153 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Oğlum daha dün İskandinav adam iş ahlakı vardır Marcao gibi elimizi zayıflatmaz derken gidip yönetime çıkmış , salın beni demişsin. Işık hızıyla mabad ettin bizi. Yazıklar olsun. Tier 1 bir kulüp istese , hayallerim var demesini anlarım da gideceği yer de Sevilla. Yönetimin yerinde olsam şu dakika açıklama yaparım , Nelsson'u dünyadaki her takıma satarız Sevilla adlı şer yuvası hariç diye. Benfica'nın bize yaptığını niye yapmıyoruz anlayamıyorum. Alemin kerizi biziz galiba. İki sene Gedson'u süründürüp başka takıma verdiler , biz kimseye laf geçiremiyoruz. Kaptan olacak adam diyorduk bir de bu kardeşimize.

Para lazim o yuzden yapamiyoruz benfica gibi.

Para lazim o yuzden yapamiyoruz benfica gibi.
Nereye lazım para ? Maaş bütçesi falan gayet uygun takımın. Kadro neredeyse kurulmuş. Gönderdiğinde muhtemelen şampiyonluğu da göndermiş olacaksın , şampiyonluk için kadro kurup takımın as stoperini lig başlamışken para için gönderemezsin. Hikaye anlatıp sinirlendirmeyin insanı iyice ya , para lazımmış.

ulan tabi basamak olarak görecek. al işte duygusal taraftar mod on. :D

kendimizin yetiştirdiği türk topcular bile avrupada boy göstermek istiyor. bundan doğal bir şey mi var. 1 2 sezon sonra yunus da gider.
Benim hayallerim var bırakın gideyim demek te duygusallık oluyor. Eğer anlaşırsanız gitmek isterim demek farklı bir durum. Tabiki herkes avrupada önemli kulüplerde oynamak ister. Ama gidiş sekli ve tavırlar önemli. Adamdan tek beklenti bir sözleşmesi ve sorumluluğu olduğunu unutmadan hareket etmektir. Ortalığı yangın yerine çevirmek amatörlük ve duygusallıktır.

Birde şu gitmek isteyen her başarılı topçuya üvey evlat muamelesini geride bırakmalıyız. Herif bize rekor seviyede bonservis bırakacak. İyi katkı verdi bir sezonda olsa. Giderse gitsin dünyanın sonu mu, başka stoper mi yok, bizden büyük değil.. yarın yine şampiyon olup ŞL görelim elindeki topçuda farklı bakar gelecek sezonlara

Tek sövülmeyi hak eden Monçi denen at hırsızı.

Nereye lazım para ? Maaş bütçesi falan gayet uygun takımın. Kadro neredeyse kurulmuş. Gönderdiğinde muhtemelen şampiyonluğu da göndermiş olacaksın , şampiyonluk için kadro kurup takımın as stoperini lig başlamışken para için gönderemezsin. Hikaye anlatıp sinirlendirmeyin insanı iyice ya , para lazımmış.
Olm sen normal konisamiyomusun lan kavruk. Niye boyle atarlisin

Tabi ki Sevilla gibi bir takımda oynamak istemesi, La Liga isteği normal ama Nelsson'un hayallerinin bir önemi yok, istediği kadar hayal kurmaya devam edebilir. Önce parayı getir, sonra napıyorsan yap

kulüpler anlaşırsa transfer olmak isterim=gsnin elini zayıflatmayacak daha fazla para kazanmasını sağlayacak bir söylem
benim hayalim var gitmek istiyorum=sevilla sizin istediğiniz parayı vermez fiyat kırın salın beni.

Hayır para lazım diye as stoperini satıyorsan ne diye Alexis peşinde falan koşuyorsun?

Madem çok gitmek istiyor, Sevilla'da almak istiyor 20m koysunlar masaya istedigi yere gitsin. İyi bir yabancı stoper + Kaan Ayhan çekip yola devam edilir.

adam gitmezseniz kendimi keserim dememiş, sakin olun.

gitmek istemesi farklı, sahada oynadığı oyun farklı. fiyatta anlaşamayıp satmazsak nelssonun aynı istikrarde devam edeceğine eminim.

kaldı ki masada teklif varken ve kendi gitmek istiyorken antalya maçında gayet iyiydi.

öyle sabote edecek bir kişiliği yok yani.

Oyuncunun gitmek istemesi normal. En yuksek bedeli almak'da yoneticinin isi.

Kendi maasi 1mil herhalde. Sevilla ona 3 verir diye dusunuyorum. 5senelik sozlesme desek. 3 yerine 2 alsin senelik, Sevilla 5mil eklesin bonservise.

Hayır para lazım diye as stoperini satıyorsan ne diye Alexis peşinde falan koşuyorsun?
Cüzdan sallıyorsun , gidip Mertens falan getiriyorsun sonra da lig başlamışken para lazım rererörö. Bence zaten Nelsson'a bel bağlayarak yapmadılar hamleleri de , niye bilmiyorum buradaki bazı arkadaşlar konuyu buraya bağlıyorlar. Topçunun tavrı sinir bozucu , bir kesim taraftarın tavrı daha da sinir bozucu. Marcao'da şartlar daha bir aleyhimizeydi , burada kesinlikle yönetimin eli daha güçlü. Ona göre davranmaları şart.

Sevilla çıkarsın 17-18 koysun ortaya direk satar bizimkiler. Bu rakama önemli olan aynı potansiyel de 2-3 adam bulup getirebilmekte, ülkemiz de bu rakamlara yok diyebilecek bir kulüp yok. Serbest kalma maddesini ödeyecek kulüp bizle muhattap olmaz. Torino Emirhan ’da nasıl parasını yatırıp aldıysa Nelson’u da öyle alıp götürür.

Üst Alt