#25 Victor Nelsson - Sayfa 31 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Oyuncudan ziyade ödenen paranın eleştirilmesi gayet normal. Bence de stopere 7 Milyon verilmez, en azından bizim verecek lüksümüz yok. Ne kadar taksitle maksitle olsa da stopere 7 Milyon vereceğimize o parayla yıllardır kanayan yaramız olan elzem orta sahayı daha erken halledebilirdik ve UEFA listesine de ekleyebilirdik.

Ortasahan güçlü oldu mu bu direkt olarak stoperlerini de pozitif etkiliyor, daha az hata yapmalarını sağlıyor. Her stoperimize sövüyoruz kaç zamandır bunun genel nedeni orta sahanın eksikliğinden kaynaklanıyor(du). Orta sahayı yürüyerek geçip stoperlerle karşı karşıya kalırsa rakip o zaman stoper tabi kötü gözükür.

Luyi ve Marcao geldiklerinde övüle övüle bitirilemeyen adamlardı, önlerinde Fernando ile oynadı bunlar o dönem mesela. Ek olarak şimdiye kadar pahalıya aldığımız bütün stoperler elimizde patladı o yüzden insanların temkinli yaklaşması çok doğal ( Maicon 8, Luyi 8, Chedjou 7, Serdar Aziz 4.5)

Son düzenleme:
bonservis yüksek verince kazık zannediyor herkes

halbuki 3 yıllık maliyeti kim ile aynıdır nelssonun. ayrıca ben kim'i maaşından dolayı almadığımızı düşünüyorum çinde 1.5dan aşağı oynadığını sanmıyorum
Çin'de 3,5 m alıyormuş. FB'den 2 milyon € net aldığı iddia ediliyor. Ayrıca sözleşmesinde 7,5 milyon € serbest kalma maddesi varmış. Çin kulübüyle sözleşmesinin bitmesine 6 ay kalmış, Avrupa pasaportu olmayan bir oyuncuyu 3 milyona alıp, senelik 2 milyon ödeyip, maksimum 7,5 milyona satmak pek de başarılı bir operasyon sayılmaz. Bu arada adam iyi, ben beğendim.

Bizim Nelsson için ödediğimiz bonservis bence de yüksek ama bu transfer hamlesine de başarılı diyemem.

hakan adlı arkadaşı ciddiye almamak gerek. nelsson bu şekilde oynamaya devam etsin, biz söylediğimizi yeriz.

hatayspor maçındaki ilk gol, kpaşa maçındaki ilk gol ve ts maçındaki hem 1 - hem 2. golde doğrudan hatası var.

lazio maçında ahım şahım bir iş yaptığı da yok. yeterli ve hatasız oynadı. daha çok gelişmesi gerek...

hakan adlı arkadaşı ciddiye almamak gerek. nelsson bu şekilde oynamaya devam etsin, biz söylediğimizi yeriz.

hatayspor maçındaki ilk gol, kpaşa maçındaki ilk gol ve ts maçındaki hem 1 - hem 2. golde doğrudan hatası var.

lazio maçında ahım şahım bir iş yaptığı da yok. yeterli ve hatasız oynadı. daha çok gelişmesi gerek...
ya problem olan sol stoperde oynamasi bence. Lazio macinda mesela ofsayti yaptiran adamdi, yedline direktif veren, berkani yönlendiren vs vs. Tabi Marcao ile oynamasi da önemli faktördü

ya problem olan sol stoperde oynamasi bence. Lazio macinda mesela ofsayti yaptiran adamdi, yedline direktif veren, berkani yönlendiren vs vs. Tabi Marcao ile oynamasi da önemli faktördü

lider olması güzel fakat sahaya ağırlığını koyamadıktan sonra işe yaramaz.

luyindamayla bile oynasa kesinlikle sağ stoperde başlamalı. umarım bugün hoca sağda başlatır.

Üst Alt