#25 Victor Nelsson - Sayfa 33 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Falcao bile calimlamişti bu adami, adama önde mudahale yapmasi için ögretilmesi şart.Bu tip oyunculara yine teknik ekip ögretmek zorunda.

Rakibin orada necip oynuyor önde bir sürü kreatif adamı var bizde morutan cikaldao kerem başka da adam yok. Bunun yerine hücuma oyuncu alsaydık ışık Kaan oynasaydı keske
Bir de onlar gol yemiyor biz her maç gol yiyiyoruz

Sağ bek bomboş orta açtırıyor sol bek adamını tutmuyor bir kere şutu çektiriyor kaleci tutuyor yetmiyor bir tane daha şut çektiriyor ve tüm bunların sonucunda Nelsson vasat oluyor. Sağ bekte Aanholt solda Ömer olan takımda Ramos'u koy nafile.

hayırdır arkadaşın avukatı mısın. adam kötü çıktı diye ağlanacaksa hepimiz ağlamalıyız. sadece ben değil.

kötü oynadıktan sonra kötü oynadı diye yazıyoruz. aynı bugün olduğu gibi. o kadar kötü oyun sonrası 1 kere iyi oynayınca like kasmak için alıntı yapıyor millet. tabiki gönül ister 2. bir marcao çıksın ama şuanlık ışık yok.

SM-N950F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

totalde 4 maç sonucu gözlemlerime göre bu arkadaşn e yazık ki kötü stoper. 7 milyon € mucize bir rakam.
Kötü tinercilerin kiralık montero su daha sağlam yere basıyor.
Kendini elbet geliştirir de stopere bu parayı basıp hücumu güdük bırakmak çok kötü takım mühendisligi.
Terim e birakmayacakti Burak başkan yanlış yaptı.

SM-A715F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

hayırdır arkadaşın avukatı mısın. adam kötü çıktı diye ağlanacaksa hepimiz ağlamalıyız. sadece ben değil.

kötü oynadıktan sonra kötü oynadı diye yazıyoruz. aynı bugün olduğu gibi. o kadar kötü oyun sonrası 1 kere iyi oynayınca like kasmak için alıntı yapıyor millet. tabiki gönül ister 2. bir marcao çıksın ama şuanlık ışık yok.

SM-N950F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
lan ne like kasmak için alıntı yapayım?

Forumun futbol fakirlerini, Belhanda konusunda ovgu dolu yorum yapanlardan ogrenirdim. Simdide Nelsson konusu olucak filtre kaynagim anlasilan.

Üst Alt