#25 Victor Nelsson - Sayfa 37 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yeni isimler Boey, Cicaldau ve Morutan hariç kötü gibi duruyor. Ancak bu şahıs için yorum yapmak için erken. Kötü diyemem iyi de diyemiyorum oynadığı topa, zaman gerekiyor.

Bütün takım çöp, elemanı yeni hoca ile görün.

Daha genç, hele defans için çok genç.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Bütün takım çöp, elemanı yeni hoca ile görün.

Daha genç, hele defans için çok genç.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

İlk geldiğinde transferinin yanlış olduğunu söylemiştim.zaman beni haksız çıkartır diye umuyorum.ama maşallah daha 5. maçında astınız adamı.luyiden sonra günah keçiniz oldu.bu zihniyet olduğu sürece 50 tane genç al gram ileri gidemeyiz

İlk geldiğinde transferinin yanlış olduğunu söylemiştim.zaman beni haksız çıkartır diye umuyorum.ama maşallah daha 5. maçında astınız adamı.luyiden sonra günah keçiniz oldu.bu zihniyet olduğu sürece 50 tane genç al gram ileri gidemeyiz
Asılmasının sebebi verilen para tamamiyle.7 milyon euro değil de 1 milyon euro verseler kimse bişey demez.Ederi kadar oynuyor der geçeriz.Ama ekonomik kriz olan bir ülkede ve futbol kulüplerinde bonservisine 7 milyon euro verdiğin oyuncu takımın değişmezleri arasına girmeli.Marcao'nun gelişini hatırla hemen kendini gösterdi.Nelsson da öyle bir hava yok.

Üst Alt