#25 Victor Nelsson - Sayfa 36 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Benfica'dan sonrasına bakmayın ya da ben de sövmüş olabilirim.
baktım
Ikinci yedirdiği golde bir an Semih geldi aklıma.

Tam Semihin yedirdiği gollere benziyor.

sent via GSC

Iki tane saglam takima karsi oynayinca batirdi, Trabzon macinda yedirdigi gol ve verilmeyen penalti, bugun ise sebep oldugu penalti ve yedirdigi ikinci gol. Oyun icinde iyi ama defansif yonden kendini cok iyi gelistirmesi lazim.

Futbolun temel kuralı can alıcı yeri çevre kontrolü böyle bir malca hata yapan adamı tabiki Benfica Porto almaz

Galatasaray düşmanlarının.....

Serdar o ikinci golü yedirmezdi

valla luyındama ve bu serdarın tırnagı etmez

Trabzon ve Benfica maçları olmak üzere iki önemli maçta da berbattı. Küçük maçlarda övmeye devam edin siz.

Fenerbahçe'deki sadık patlar diye bekliyordum bu patladı.

Yazın, yazın. Utanacağınız şeyler yazın da çok yakında gülecek malzeme çıksın.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aslında stoper mevkine tecrübeli bir futbolcu alınabilirdi. Tecrübeden kastım 35 değil tabi ama 28 yaş civarında birini bulabilirdik çünkü stoperlikte fiziksel özellik kadar mental olgunluk ve zihinsel özellikler çok önemli. Nelsson için verilen bonservis de çok değil bence. Genç futbolcu eğer gelişim gösterirse bu parayı her türlü amorte eder zaten. Velev ki olmadı, aşı tutmadı. Yine en kötü 2-3 milyon euroya alıcı bulunabilecek bir futbolcu.

Takimin gecen seneki en büyük eksiği orta saha iken 7 milyon bonservis verip stoper alıyorsan, o stoper ya hemen takımda fark yaratmalı yada o stoperi alınca Luyindama'yi satman lazım. Iyi bir oyuncu olabilir ama bence yanlış bir transfer.

Ne çok takildiniz 7 milyon euro bonservis verilmesine. 7 olmasinin sebebini 5 yil vadeye bölünmüş olmasi biz 5 yil vadeli degil de nakit versek muhtemelen 5 milyon civarina kadroya katmıştık. Bize bu seneki bonservis zarari 1.4 o da fazla degil. Bunu anlamak bu kadar zor değil.

Üst Alt