#26 Morgan De Sanctis - Sayfa 39 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: #26 Morgan De Sanctis

Ben sunu biliyorum eger su Sevilla ve Udinese sorunlari asilirsa kesinlikle kalmali tamam arasira hatalari olabilir ama bence cok cok iyi Kaleci...daha ilk sezonu kafasi karisik Kontrati ne olacak vs..vs..vs onu bilmiyor bence imkan varsa kalmalidir.

Ben sunu biliyorum eger su Sevilla ve Udinese sorunlari asilirsa kesinlikle kalmali tamam arasira hatalari olabilir ama bence cok cok iyi Kaleci...daha ilk sezonu kafasi karisik Kontrati ne olacak vs..vs..vs onu bilmiyor bence imkan varsa kalmalidir.

Evet kardeş benim anlatmaya çalıştığımda tam bu.Bir kalecinin konsantrasyonu en üst düzeyde olmalı bunun içinde kontrat gibi sorunları olmamalı ama bunlara rağmen mükemmel maçlar çıkarıyorsa bu kaleci çok iyi demektir...

de santisi göndermek isteyenleri analayamıyorumm.

santis gidecekte buffon mu gelecek hayal kurmayalım.

taffo da hatalı goller yedi.

mndi ne hatalı goller yedi.

sanuç de santis iyi kaleci gs de bonservisi alınarak tutulması lazım.

de santisi göndermek isteyenleri analayamıyorumm.

santis gidecekte buffon mu gelecek hayal kurmayalım.

taffo da hatalı goller yedi.

mndi ne hatalı goller yedi.

sanuç de santis iyi kaleci gs de bonservisi alınarak tutulması lazım.

Hayati maçlarda yaptığı hatalar zaten yeterince can yaktı,İBB'li oyuncular onun rakibi olamaz zaten boş kaleye zor gol atabilen oyuncuları var!

Lig Tv'deki maç sonu röportajında "31 Mayıs'daki son maçıma kadar elimden geldiğini yapacağım bu saatten sonra top kulüpte herşeyi onlar belirleyecek" dedi.

İtalyan yönetmen

27 Nisan 2009 Pazartesi

De Sanctis 90 dakika boyunca takım arkadaşlarını adeta bir yönetmen edasıyla yönlendirdi.

Boş tribünler önünde oynanan Galatasaray- Ankaraspor karşılaşmasında futbolcular arasında yaşanan diyaloglar ekran başındaki milyonlar tarafından ilgiyle takip edildi. Sahanın en çok konuşan futbolcusu sarı-kırmızılı takım adına De Sanctis olurken, tecrübeli eldiven 90 dakika boyunca takım arkadaşlarını adeta bir yönetmen edasıyla yönlendirdi. Serbest vuruş ve kornerlerde başta Nonda, Semih ve Hakan Balta olmak üzere tüm takım arkadaşlarına ne yapmaları gerektiğini söyleyen İtalyan kalecinin Türkçe dahil 4 dilde iletişimi sağladığı gözlendi. Karşılaşmanın 89. dakikasında De Sanctis'in tüm uyarılarına rağmen "Bana bırak" dediği topu Mehmet Topal kornere attı ve devamında Ankaraspor'un beraberlik golü geldi.

Kaynak: Sabah

Geldği gunden bu yana hep eleştirdim vew haklı çıktım. Aykut geçse daha iyi. En büyük hata Mondi'nin gitmesiydi.

Sizin kafanız güzelmi!!!adam altıpastan çakıyo kafayı yemin ederim orada ikitane buffon 3 tane casillias olsa çıkaramazlardı o topu!!!

Maçın Lincoln ile birlikte en iyilerinden biriydi...

ya bu millet hiç futboldan anlamıyo önündeki defans devamlı değişiyo adamın

enssonunda topal-semih gibi bi ikili oynuyor önünde.

kale sahası önünden vurulan şutu dünyadaki hangi kaleci çıkarabilir. dafans niçin vurduruyor o topa.

Üst Alt