#26 Morgan De Sanctis - Sayfa 41 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: #26 Morgan De Sanctis

Simdi santra da izledim aciklamalarini. Adam diyor bu kadar sene profesyonel futbolcuyum o kadar kuluo gittim bu kadar sakatligi olan bi yer daha gormedim diyor. Adam da hakli.

Yonetim sanirsam Leo Franco ile anlasti diedi. Leo cok tecrubeli ve iyi bi kaleci dedi. Yane Leo Franco da gsde diyebiliriz.

Sana yazdığım şiirleri unutma sakın Morgan,İspanya soğuk olur üstüne al yorgan özleyeceğim seni...

Entellektüel kimliği en üst seviyede adamlardan biriydi.Adam gibi geldi adam gibi gidiyor.Seni seviyoruz Morgan.

Morgan De Sanctis takımdan ayrılmıştır. Kendisine bugüne kadar verdiği hizmetlerden ötürü teşekkür ederiz.

GSCimbom Yönetimi

Konu "Gündüz Kılıç Tarih ve Anılar Forumu" forumuna taşınmıştır.

Cevap: #26 Morgan De Sanctis | 2008/2009 Sezonu A Takım Kalecisi

Ayyan, Ayyyann; Shabani, Shabani demelerini ozleyecegim cok. Iyi adamdi da cevresi kotuydu. Tesekkurler hizmetleri icin.

Ayyan :D . Helal olsun Santic'e hic sorunsuz gitti. Karakterli adamdi.

Futbolunu beğenmesem de karakteri hakkında şüphem yok.

Mondragon'dan sonra gelebilecek en iyi kaleciydi. Gec geldi, erken gitti.

Önünde oynayan rezalet defans bloku ve orta sahaların acısını çekmişti.Gerçekten iyi kaleci idi.Geçen sezonun İtalya'da en iyi kalecisi seçilmişti zaten.

Benfica maçında çok iyiydi.Başka da bir katkısını göremedik.

Cevap: #Morgan De Sanctis | 2008/2009 Sezonu A Takım Kalecisi

Galatasarayda gördüğüm en kötü kalecilerden biriydi. Kendi ülkesinde başarılı olabilir ama bizdeyken motivasyonu yoktu sallamıyordu demekki.

Ulan Morgan ne çok severdim zamanında seni,hatta slogan bile vardı,istemem kışın yorgan kalede olsun Morgan koçum benim :D

Napoli'de kendini buldun ulan :D Zaten bize gelen oynamıyor arkadaş :D

Butun sene top gelmeden yattigi icin yedigi 10-15 gol vardi herhal. Bu kadar rezil bir kaleciyi kulubumuze kim getirdiyse kanser masraflarimi odemek zorunda.:Z6:

Üst Alt