#26 Semih Kaya (Arşiv) - Sayfa 247 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#26 Semih Kaya (Arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: #26 Semih Kaya

Bize ufak bir ders oldu Milli maç öncesi Bekir'le çok dalga geçtik , berbat topçu mu dedik ama yere göğe koyamadığımız Semih'imiz hata yaptı.. Ama hemen günah keçisi ilan etmeye gerek yok daha yaşı çok genç her defans oyuncusunun bu tip hataları olmuştur.. Ayrıca Semih'e medya güzel giydiriyor ama o mükemmel Gökhan Gönülleri son 10 maçtır Milli takıma ne katmış ne kadar istekli oynamış onu da bir araştırsınlar..

Bence gol yememizdeki sebep oyuncu degısıklıgı herkes umut veya nuri cıkmasını beklerken alper cıkınca bir an konsantrasyon bozuldu ve golu yedik

Hatalar futbolda var. Hata yapmazsan gol yemezsin zaten. Dogal olarak stoperler hataya daha müsait.

Ama sen 90 dakikada Macaristan´in fishini cekemiyorsan, sonra Semih´i kurban edemezsin.

Elemelerin bitmesine 4 mac var, Türkiye cikma sansini kaybediyor, sonra Semih´i elestiriyor öyle mi?

Volkan Romanya ve Macaristan maçlarında armut toplarken de hata Semih'indi zaten. Böyle değerlere sahip çıkılmalı.

Semih Kaya o takımda eleştirilecek en son isimdir her maç aynı ciddiyetle oynayan maç ayırmayan kanının son damlasına kadar mücadele eden Semih mi suçlu yoksa fb maçlarında canını dişine takan ama milli takımda futbolun f sini oynamayan Gökhan Gönül mü?

antu da bile çoğu Semih yerine başkalarına suç atıyor.. Başta Avcı'ya...

Kaldı ki dün Semih hata yaptı ama ondan kat kat kötü oynayanlar vardı

Nuri gibi, Hasan Ali gibi, Gökhan Gönül gibi, Umut gibi hatta Selçuk gibi hiç ileri çıkıp sorumluluk almadı...

antu da bile çoğu Semih yerine başkalarına suç atıyor.. Başta Avcı'ya...

Kaldı ki dün Semih hata yaptı ama ondan kat kat kötü oynayanlar vardı

Nuri gibi, Hasan Ali gibi, Gökhan Gönül gibi, Umut gibi hatta Selçuk gibi hiç ileri çıkıp sorumluluk almadı...

Selçuk'la ilgili parantez açayım... Dün Avcı ona Melo görevinin yükledi ileri çıkamamasının sorumluluk alamamasının yegane sebebi budur...

ya arkadaşlar biz semihi dünya kupasına gidemedik diye eleştirmiyoruz...zaten bu futbolla hayaldi dünya kupası...ama bu düzeydeki bi adam böyle hatalar yapmamalı...semih bizim önümüzdeki 10 yılımzıda defansımızdaki reis olacak ama böyle hataları yapmaması gerekli...bu hataları bizde yaparsa terim forma yüzü göstermez...biz semihi sevdiğimiz için eleştiriyoruz...enazından ben öyle düşünüyoum...

ya arkadaşlar biz semihi dünya kupasına gidemedik diye eleştirmiyoruz...zaten bu futbolla hayaldi dünya kupası...ama bu düzeydeki bi adam böyle hatalar yapmamalı...semih bizim önümüzdeki 10 yılımzıda defansımızdaki reis olacak ama böyle hataları yapmaması gerekli...bu hataları bizde yaparsa terim forma yüzü göstermez...biz semihi sevdiğimiz için eleştiriyoruz...enazından ben öyle düşünüyoum...

Yahu Puyol bile zaman zaman saçma hatalar yapıyor, Semih gibi genç birinin bu hataları yapması oldukça doğal.

Bana öyle bi stoper gösterki kariyerinde hiç hata yapmamış olsun. Hatta hiç'i de geçiyorum 10'dan fazla hata yapmamış olsun.

Şu pozisyonu sakin bir kafayla izleyin ön direkte zıplamayan bir milli stoper görüceksiniz , sövecekseniz ona sövün. :yenieek:

öyle bi stoper yok zaten ama semih özelikle bu sene hataya çok yatkın , tabi yanından oynayan adamında etkisi var ama kendini daha çok geliştirmeli ....

geliştirmeli de kiminle Dany ile mi, Gökhan Zan ile mi Hakan Balta veya Riera ilemi kim var bu sene stoper veya defans mevkiinde.

Geçen sene gelişimine kim yardımcı oldu Ufa peki bu sende kim var Dany. gelişim için maç içindeki pozisyonlar bile önemli. Bak Burak drogba dan neler öğreniyor.

Ayrıca Drogba gelip defanstan top çıkarıyor defansa nerde duracağını gösteriyor. Semih nasıl gelişir yanına koyarsın sağlam bir stoper big chief gibi. Öğretir ona.

Yoksa danyle, hakan balta ile olmaz. tv den de izlenip öğrenilmez bazı şeyler.

ulan dunde yazdim.. Manchester deplasmaninda Varane sacma bi sekilde topu korenre atmak yerine icerde tutup.. ramosun kendi kalesine gol atmasina araci olmustu.

Varaneyi kim asti kesti? Varane hala dunyanin en iyi genc yetenekli stoperlerinden olarak goruluyor..

hata yapmiyormu? yapiyor.. ama kimse hatasi ile asip kesmiyor..

avrupa ile en buyuk farkimiz bu.. biz gencleri 1 hatasi ile asar keseriz.. onlar ise 1 hata yapar 3 atar diger arkadaslari..

onun disinda dunku mac ilemi gitti Brezilya? Abdullah Avci aynaya baksin.. Selcuk Inan'i niye oynatmadim basindan beri desin.. Burak Yilmazi niye oynatmadim desin..

Hollanda kadrosuna bakiyorum.. ilk macimiz..

Tunay Torun

Mehmet Ekici

Umut Bulut

Selcuk yok Burak yok..

o gitsin kumda oynasin.. Avci..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt