#26 Semih Kaya (Arşiv) - Sayfa 248 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#26 Semih Kaya (Arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: #26 Semih Kaya

geliştirmeli de kiminle Dany ile mi, Gökhan Zan ile mi Hakan Balta veya Riera ilemi kim var bu sene stoper veya defans mevkiinde.

Geçen sene gelişimine kim yardımcı oldu Ufa peki bu sende kim var Dany. gelişim için maç içindeki pozisyonlar bile önemli. Bak Burak drogba dan neler öğreniyor.

Ayrıca Drogba gelip defanstan top çıkarıyor defansa nerde duracağını gösteriyor. Semih nasıl gelişir yanına koyarsın sağlam bir stoper big chief gibi. Öğretir ona.

Yoksa danyle, hakan balta ile olmaz. tv den de izlenip öğrenilmez bazı şeyler.

Aynen.. Varane kendini Ramos ile gelistiriyor.. Semih, Dany ve Bekir ile.. omg..

geliştirmeli de kiminle Dany ile mi, Gökhan Zan ile mi Hakan Balta veya Riera ilemi kim var bu sene stoper veya defans mevkiinde.

Geçen sene gelişimine kim yardımcı oldu Ufa peki bu sende kim var Dany. gelişim için maç içindeki pozisyonlar bile önemli. Bak Burak drogba dan neler öğreniyor.

Ayrıca Drogba gelip defanstan top çıkarıyor defansa nerde duracağını gösteriyor. Semih nasıl gelişir yanına koyarsın sağlam bir stoper big chief gibi. Öğretir ona.

Agzina saglik abi :yenieek:

aynen...

genç ama şuanda Türkiyede semih kadar tecrübe edinmiş stoper yok...

Ya orası öyle, Semih'i ben de çok kez eleştirdim ama dünkü hata anlık bi hata, diğer hatalarından çok ayrı. David Luiz de mesela çok tecrübeli, yaşı da 25 ama zaman zaman çok sakat oynuyor ve akıl almaz hatalar yapabiliyor. Smalling, Phil Jones falan da öyle mesela.

Savunmadaki partnerinin bu sene Dany olması Semih'in hataya daha çok meyilli oluşunda büyük bir etken senin de dediğin gibi. Ama partneri hala Ujfa da olsa bu tip hatalar yapabilir, bu maçta yaptığı hata dediğim gibi diğerlerinden çok farklı. Bu hatayı yapabilir.

Göğsünde Gururla Taşıdığın AY YILDIZ Arma,

Seni Seviyoruz, Yanındayız Semih KAYA !

269317_10151525406414265_1372956703_n.jpg

Evren GÜVEN adlı renktaşım sana sonsuz teşekkürlerimi borç bilirim.Yazdıkların gerçekten mükemmel.Her sene üstüne koyan bir Semih görüyoruz.Bu sene yapılan defans hatalarının en büyük katili Dany olmasına rağmen Semih'i asıp kesenler çok.Hatta çoğu mücadele de Dany'nin hatalarını örten şahsiyet de kendisidir.

Geçen sene yaptığı bariz 5 golde büyük payı olan Semih'i eleştirdik ama hatalardan ders çıkartarak bugünlere gelmesini hayranlıkla izlemiş olduk.Ben kendisine çok güveniyorum.Dün yaptığı hataya da canı sağolsun diyorum.Olacağı varmış.Bence bu hata gelişmesinde veya dört dörtlük olmasında etkisi büyük olacak...

Her iyi macindan sonra övgülerle söz ediyoruz, bir kötü macinda da elestiri yapma hakkina sahibiz elbet.

Yaptigi hata kabullenebilir bir hata degil, Milli takimda iyi performans gösteremiyor..

tamam hata yapabilir ama şu genç olayını bıraksak artık...adam 22 yaşında ve avrupada artık bu adamlar genç diye geçmiyor...

Savunma için genç denebilir. Çünkü, en ufak hatada pozisyon verirsiniz.

Hücum oyuncusu olsa adam geçemediği veya gol atamadığı zaman çok bir şey kaybetmez.

O yüzden savunma ve kalecilerin gelişimi daha uzun sürer.

[video=youtube;ALw3s9KC1PU]https://www.youtube.com/watch?v=ALw3s9KC1PU[/video]

eğer gruptan çıkamıyorsak en büyü kpay bu insan azmanında

Olum dünyada hiç hata yapmayan stoper mi var? İyiyken iyi diyorsak kötü olduğunda eleştiricez bıdı bıdı yapıyorsunuz. Adam maçın genelinde nasıldı onunla gelin bana, adama her maç azman stoperi verip Bekir denen herif rahat rahat takılıyor onu ne yapacaz? Semih bi ara sol bek oynadı Hasan Ali denen şeyin açıklarını kapatmak için onu ne yapacaz. Ulan iyi ki bazıları tv de yorumculuk falan yapmıyor o nefret ettiğiniz Telegol ekibinden bile beter olurdunuz.

evet pozisyonda hatalıydı Semih ama Bekir ve Onurda da hata vardı golde Bekir o topu sektirmicek Onurda pozisyonu dikkatli izlersek kale direğini tutmul resmen taç kullanılırken bir adım önde olması gerekiyordu çok geride kaldı eğer şöyle bir adım önde olsa daha çabuk müdahele ederid ve gol olmazdı ama tabii aslan payı semihte.

Çok iyi oynadığı bir maçta talihsiz bir hata yaptı. Bir kaç yıla Dünya'nın sayılı defans oyuncusu olacak diye düşünüyorum.

ben yeni farkettim. top bekirin üstünden geçiyor. semih son anda görmüş. top dizine çarpmiş. ve gol oldu. aslinda kalecinin o topu almasi gerekirdi. orda olmasi lazimdi. yer tutuşlarda sorun var.

Hiyar Bekir hoplasaymis o top Semih'e öyle düsmezdi.. Semih'e kizan cok ama top oynayan bilir, görmedigin top sana carparsa biraz zor hemen reaktion gösterip uzaklastirirsin..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt