#26 Semih Kaya (Arşiv) - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#26 Semih Kaya (Arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: #28 Semih Kaya

Arsene Wenger bile 17 yaşında bir stoperi ilk 11 oynatmaz. isterse dünyanın en potansiyelli adamı olsun. böyle hazırlık maçları, kolay kupa maçları falan ideal.

Yönetime guvenim sonsuz ama oyle laflar karın doyurmuyor! yani futbol dunyasında laflarla işler yurumuyor icraat icraat icraat

Sözleşmesi daha yenilenmedi değilmi bunun. Eğer bu oyuncuyu elimizden kaçırırsak Adnan'lar nasıl hesap verecek merak ediyorum.

Sözleşmesi daha yenilenmedi değilmi bunun. Eğer bu oyuncuyu elimizden kaçırırsak Adnan'lar nasıl hesap verecek merak ediyorum.

Adnanlar derken? kankasınız herhalde baskanla ve adnan sezginle beyler bayanlar biz baskanımıza ve takım için calısan bir görevliye adnanlar dersek baskaları neler demez lütfen agzınızdan cıkanı kulagınız duysun.

Bende Bu Futbolcuyu merak ettim ...daha bir defa ayagina Top degdigini bile görmedim ama hep Transfer dedikolarinda....neymis bu ya neden Galatasaray da oynamaz anlamadim gitti....

bu çocuk çok yetenekli malatya maçinda az bi sey oynadi ama defansta top kapti ofansta kafa vurdu kaleci zor çikardi zamanla 11 'in degismezi olacak oyle çok uzun zaman degil seneye bile olabilir

Vurduğu kafa gol olsaydı çok iyi olacaktı ama değerlendirmek için daha fazla forma şansı bulmasını beklemeliyiz!

ayrıca

The young defender has barely broken through into the first team with the Turkish giants and is already attracting interest from two of Europe's top clubs, according to his agent.

Yarar Ali Togutay has revealed to Calciomercato.com that Arsenal, who are looking for one or two defensive reinforcements, as well as Jose Mourinho's Inter, have expressed an interest in the player.

"Semih Kaya is the captain of the national under 17 team in Turkey," said the player's agent. "He is a central defender and very strong already with solid experience, despite his young age.

"Last month, Arsene Wenger invited him to a training camp at Arsenal and even Inter Milan has made contact with us."

Chet Winter, Goal.com

https://www.goal.com/en/Articolo.aspx?ContenutoId=740126

Semih bedavaya başka kulübe gidecek futbolcu değildir. Tıpkı Arda gibi yüreğinden Galatasaray'lıdır. Bu yüzden kafanıza takmayın sözleşme konusunu. Ayrıca Sivasspor maçında umarım Semih oynamaz. Zira saha şartları tecrübe gerektirecek oynamak için. Eğer Semih o maçta oynar ve bir hata yaparsa basın hem onun hem Skibbe'nin üzerine çok yüklenecektir. 4-0 kaybettiğimiz maçta oynayan Ferhat ve Uğur'a yapılanları hatırlayın. Gerets'e yapılanları hatırlayın.

Bu yüzden bu maç dışında her maçta oynaması, zaman alması taraftarıyım.

Semih oyuna girdi bir pozisyonda adamın önünü çok iyi kapadı hızıda güzel..Bence iş var bu cocukta.. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt