#26 Semih Kaya (Arşiv) - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#26 Semih Kaya (Arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: #28 Semih Kaya

As takımda ilk oynadığı resmi maçtı bu yanılmıyorsam.

Daha çok görebilirsek yedek kadroda dahi kendisini, bu çocuk bir Arda veya bir Aydın gibi çok büyük işler yapabilecek gençlerimizden.

Forma numarası 28, acaba komşu topraktan mı ? :)

As takımda ilk oynadığı resmi maçtı bu yanılmıyorsam.

Daha çok görebilirsek yedek kadroda dahi kendisini, bu çocuk bir Arda veya bir Aydın gibi çok büyük işler yapabilecek gençlerimizden.

Forma numarası 28, acaba komşu topraktan mı ? :)

Seneye Meira'nin yerine bu cocugu görmek istiyorum. Inanin 5 mac arka arkaya oynasin bu cocuk havada karada 10 a katlar Meira denen balonu. Seneye bence Meira'yi yollamak mantikli olur. Servet kaliyor, Semih var, Emre Güngör var, Murat Akca var, bir de Lucas Neill'i alirsak süper olur. Semih de banko 11 de oynar.

Seneye Meira'nin yerine bu cocugu görmek istiyorum. Inanin 5 mac arka arkaya oynasin bu cocuk havada karada 10 a katlar Meira denen balonu. Seneye bence Meira'yi yollamak mantikli olur. Servet kaliyor, Semih var, Emre Güngör var, Murat Akca var, bir de Lucas Neill'i alirsak süper olur. Semih de banko 11 de oynar.

tamamen sana katiliyorum renkdas

bende tamamen sıze katılıyorum semıh kaya su an gelecek vaadeden en ıyı genc oyuncudur alt yapılar duzeyınde.....altaydan kucuk yasta takımımıza kazandırılmıs bır ızmırlıdır aslanım......

seneye banko bu takımda oynar hemde ne oynar....nazar degmesın KAYA mıza ancak sıvasda oynayacagını hıc sanmıyorum

Aydın'ı vermek istemeyen sarı-kırmızılı kulüp, Sivasspor'a yeni bir teklif sundu.

Kamanan'ı aldı

Sivasspor'un forvete Kamanan'ı transfer etmesiyle Galatasaray'ın rotası bir kez daha Mehmet Yıldız'a döndü. Golcü futbolcuyu ara transferde kadrosuna katmak isteyen sarıkırmızılılar, Sivasspor'a yeni bir teklif iletti. Teknik direktör Skibbe'nin mutlaka takımda tutulmasını istediği Aydın'ı bu teklifin dışında bırakan Cimbom, Sivas'a 2.5 milyon euro ve Ferdi ile Semih Kaya'yı önerdi.

Sivas düşünüyor

Sıcak paraya ihtiyacı olan Sivasspor'un ayrıca Mehmet Yıldız'ı sezon sonunda bedelsiz kaptırmamak için Galatasaray'ın teklifini ciddi ciddi düşündüğü bildirildi. İkinci yarıya iddialı bir şekilde hazırlanan Mehmet Yıldız'la ilgili bir problem olmadığı ifade edildi. Golcü futbolcunun, "Galatasaray'da oynamayı çok isterim ama öncelikle kulüplerin anlaşması gerekiyor" dediği belirlendi.

Totomac :D

Abartiniz abartiniz..Sonra Semih ciksin kötü oynasin,o zaman yapistirirsiniz küfürleri...

Acaba kac kere izledinizde?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt