#27 Emmanuel Eboué - Sayfa 289 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Görev verip Arsenal ile jübile maci yaptirip, gelirleri kendisine teslim etmek hos olur. Yöneticiler akil edebilirmi? Manyak reklam yapar ayrica kulüp.

Görev verilsin işte ne güzel.
Beceremezse kovulur ama şans verilmeli.
Adamın kaç milyon Eurosunu olup da kaybetti merak ediyorum açıkçası. Az bucuk para kazanmadı bu adam futboldan sonuçta herhalde

Üzüldüm adama yahu. Fener ve Real'e attığı gollerdeki duygularımı tarif edemem. Keşke gerçekten birisi akıl etse devre arası için Arsenal ile hazırlık maçı yapsak ve gelir kendisine verilse. Ardından altyapı için işe alınsa. DrogBABA el at reise be.

Kulüp Üyesi Mehmet Kuyucu: Eboue Genç takıma yardımcı antrenör olarak gelecek. Öncesinde antrenör lisansı alacak bu süre içerisinde Florya’da kalacak ve kulübün maaşlı çalışanı olacak. Resmî açıklama gelmedi diye evladımıza sahip çıkmayacağımızı sanmayın. Terim aracı oldu.

SportifyTR sur Twitter : "Kulup Uyesi Mehmet Kuyucu: Eboue Genc takıma yardımcı antrenor olarak gelecek. Oncesinde antrenor lisansı alacak bu sure icerisinde Florya’d… https://t.co/WNN2nenOG0"

UEFA Kupası'nı Kaldırdı; Şimdi 30 Liraya Caycılık Yapıyor! - Haber365 - 365 Gun Haber

uefa kupasını kaldıran kadroda yer alan alper tezcan 30 tlye çaycılık yapıyordu . adam emek vermiş alın teri dökmüştü. madalyası da borçlarından dolayı icralık olmuştu.

eboue dediğin adam bizde olduğu dönemde birkaç maç güzel işler yaptı sonra yatışı seçti. yatarak para tırtıkladı bizden dünya kadar da talibi de vardı gitmedi.
insanın babasına güvenmemesi gereken devirde ( mecaz değildir) eşine kaynanana tüm parayı yollarsan sonunda dımdızlak kalırsın .

ben çok da acımıyorum darü'l-aceze değiliz her düşen bizden ekmek beklese işimiz var. boş pozisyonlar yardım aracı olarak kullanılmaz iş yapılsın ilerleme kaydedilsin diye yapılır.

ha çok ki duygusal bakıyorlarsa arkadaşın dediği gibi arsenal'le maç ayarla tüm gelirleri bağışla gitsin.

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

Alper Tezcan adli futbolcumuz aklima geldi

ben yazarken sen yazmışsın

Nasıl bütün parasını karısına vermiş hayret baya saf bir adam anlaşılan. Bu mahkemelerde nedir kardeşim görevleri haksızı korumak.

bence yalan söylüyor, ben adamı tipinden tanırım bunda dolandırıcı tipi var. =)

1 sene bizde oynamadan para kazandı daha ne kadar yardım edelim.

buna verecekleri paralarla Türk çocukları okutsunlar giydirsinler yedirsinler çok daha iyi.

Eboue konusunda yabancı takım taraftarlarının hepsi bizim kulübü taktir ediyorlar hatta arsenal taraftarları kendi kulüplerinin utanması gerektiğini ifade ediyorlar. Gönderinin altındaki yorumlardan okuyabilirsiniz
Rahman osman sur Twitter : "Latest on Eboue:
1.Galatasaray will employ him as an assistant coach of their U-14 team
2.He will also be provided with a decent salary tha… https://t.co/8Z9qxnznmQ"

İşte bunlar önemli, PR sağlar ve bir futbolcumuza destek çıkmış oluruz. Eboue boş bir futbolcu değildi yetenekliydi, faydası olur bize umarım.

Insanlar galatasaraya tesekür edip arsenale lanet okuyor bunlarda önemli isler galatasaraylik bu iste, gün gelir bazi yabanci futbolcular bu hareketi hatirlar ve derki galatasaray vefali bir külüb secimi galatasaray olsun diye.

Eboue konusunda yabancı takım taraftarlarının hepsi bizim kulübü taktir ediyorlar hatta arsenal taraftarları kendi kulüplerinin utanması gerektiğini ifade ediyorlar. Gönderinin altındaki yorumlardan okuyabilirsiniz
Rahman osman sur Twitter : "Latest on Eboue:
1.Galatasaray will employ him as an assistant coach of their U-14 team
2.He will also be provided with a decent salary tha… https://t.co/8Z9qxnznmQ"
ç.ok iyi yorumlar var gerçekten ama futbolarena da leş bir haber sitesi.

umarım yalan haber çıkmaz.

Oglum adam kurmarda bilmem nede kayip etmis. Biz yardim kurumumuyuz ya. O halde herkese is verelim para verelim ne kadar sacma.
Bisey vereceksen ekonomi dersi vereceksin

Edit: Ne kumari yav simdide karisi alt ust etmis hayatini diye okuyorum bu sabah kumar diye okudum. O zaman guzel, bisey diyemem hele u14'de katki verecekse verebilirse.

Son düzenleme:
o6BaYm.png

Avrupa ve Afrika basınında baya gündem oldu. Arsenal taraftarları kendi kulüplerine kızıp bizi kutluyorlar.

Üst Alt