#27 Sérgio Oliveira - Sayfa 264 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#27 Sérgio Oliveira

Maç paylaşımları yaptı, bütün arkadaşlarının ve resmi sayfanın paylaşımlarını beğendi. Ciddi bir şey olduğunu sanmıyorum.

Galatasaray, Porto'dan 30 yaşındaki orta saha oyuncusu Sergio Oliveira'yı 4 yıllığına kadrosuna kattığını açıkladı.

Galatasaray, Porto'dan Sergio Oliveira’yı 3 milyon euro Transfer ettiğini duyurdu.
Sarı-kırmızılılar, oyuncunun yılda 2.7 milyon euro kazanacağı 4 senelik bir sözleşme imzalandığını duyurdu..

3 milyon da bonservis odemisiz.Bunu bilmiyordum Maliyete gel.
Soylenecek çok söz var ama bunu paylaşma gereksinimi duydum.İbretlik.

Bu sezon dişe dokunur 3 maç oynamamıştır çok büyük bir hayal kırıklığı oldu, Karagümrük maçındaki performansı facia denilebilirdi bu haliyle rotasyonda Ndombele ve Eyüp'ün de arkasında olduğunu düşünüyorum.

orada da deniz tükeniyor yav eskisi gibi dağıtmıyorlar sanki parayı
bunun ismi fln da yok artık piyasada

Büyük takimlar yazin yine PL starlarinin pesinden kosacakmis. Belki kücük takimlardan biri Oliveirayi alir

Porto bu arkadaşı devamlı kiralıyordu, devamında 1 sezon portoda harbiden sağlam performans verdi ve yeni kontrat kaptı. ilk sezonu aksayınca o ücretten kurtulmak isteyen porto'ya piyango olarak biz vurduk. Bize ise bu arkadaş için kimse piyango vurmaz. büyük ihtimalle ya fifalık oluruz yada maaşının büyük kısmını ödeyerek bir yerlere kiralarız. aynı feghouli gibi ne gider ne oynar, sözleşme sonuna kadar sömürür gider.

Pasları ve şutları iyi aslında, hatta şut çekebilen 2-3 oyuncudan biri, ama zayıf yönleri daha çok ve bizim pres taktiğimize uymuyor. Oynamak için böyle triplere girdiyse sene sonu kurtuluruz, oynayabileceği takıma gider.

Üst Alt