#27 Sérgio Oliveira - Sayfa 265 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#27 Sérgio Oliveira

Transfer dönemi bunun lisansini iptal edip yerine bir orta saha transfer etmemiz gerekirdi, simdi döndü ve kadro disi kaldi.
Seni anlıyorum sinirlilik konuşması o ama o biraz zor.UEFA ya gitmesi halinde hakediş&haketmeyiş varya ne varsa bizden faiziyle alır.Şuan süreci çok iyi yönetmek gerekiyor.Zaten hukukçular tüm olaya vakıf olmaya çalışıyormuş.Sıkıntılı süreç bakalım ne olacak.Böyle oyuncuları alırken kazanırsın sonrası yandım gülüm keten helva.4 yıllık kapı gibi kontrat yapmışsın.Ki son yıllarını sürekli kiralık gidip gelmiş bir oyuncuya.Açıkçası zor bir dram ve sonuçlarına katlanacağız.üzülerek te olsa.
umarım bu ve bu yılki transferlerin birçoğu bize ibretlik ders olur ..
3milyon euroda bonservis ödemişiz yeni öğrendim.Çok yazık.

Son düzenleme:
Seni anlıyorum sinirlilik konuşması o ama o biraz zor.UEFA ya gitmesi halinde hakediş&haketmeyiş varya ne varsa bizden faiziyle alır.Şuan süreci çok iyi yönetmek gerekiyor.Zaten hukukçular tüm olaya vakıf olmaya çalışıyormuş.Sıkıntılı süreç bakalım ne olacak.Böyle oyuncuları alırken kazanırsın sonrası yandım gülüm keten helva.4 yıllık kapı gibi kontrat yapmışsın.Ki son yıllarını sürekli kiralık gidip gelmiş bir oyuncuya.Açıkçası zor bir dram ve sonuçlarına katlanacağız.üzülerek te olsa.
umarım bu ve bu yılki transferlerin birçoğu bize ibretlik ders olur ..
3milyon euroda bonservis ödemişiz yeni öğrendim.Çok yazık.
Parasını alacaktı ya lisansı çıkmayacaktı sadece.

Acaba dün gece demirbayı izlerken ne düşünmüştür ? Gördüğün gibi oliveira, hakeden formayı alır hakeden hakettiği süreyi bulur. Kendine kızıp daha çok çalışman gerekirken sorunu başka yerlerde buldun ve maçı tribünden izlemek zorunda kaldın.

Fitnıs yaparken sakatlanıp 5 ay yattın, sonra da Okan hocaya trip atıyorsun neyin tribini atıyorsun birader bok gibi top oynuyordun zaten,

Arabistan marabistan isterse iteklemek lazım

Üst Alt