#27 Sérgio Oliveira - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#27 Sérgio Oliveira

Evet geçen sezon aldığı paranın 1.5 milyon sterline tekabül ettiğini görmüş bulunmaktayım. Soygunu meşrulaştırmayın.

Para ve uzun sözleşme cezbetti bu adamı elbette ama yatmaya geldiğini hiç düşünmüyorum. Saha içi liderliğini üstlenebilecek biri gibi duruyor. Takım ve taraftarla güzel bir bağ yakalayacağını düşünüyorum. Tabi takımın genel performansı önemli ama bence gol ve asist olarak çift haneli sayılara ulaşabilir.

But why are Porto accepting a fee £15 million less than 12 months ago?

Well, according to A Bola, a side who were found to have breached Financial Fair Play rules in December – before being threatened with an exclusion from European competition – went into the summer under pressure to reduce a crippling wage bill (Sky Sports).

And the report adds that the departure of Oliveira – who had another three years left on his contract – will save Porto around £11.5 million between now and the summer of 2025.

Vergi düşünce yılda net 2.5M Euro alıyormuş. 4 yıllık sözleşmede son 1 yılı opsiyona bağlı olabilirdi. Onu şimdiden net bağlamak tek negatif gözüken şey, onun dışında her şey normal görünüyor. Umarım orta saha transferleri devam eder.

Bonservisi uygun olduğu için maaşı biraz dengeliyor. Orta saha ihtiyacımızın arşa çıktığı noktada artık o kadarına da bir şey diyemiyorum. Baya baya sorun çözücü bir isim. Stabil bir katkı alacağımızı düşünüyorum. Herkes Selçuk ve Feghouli gibi 30+ olunca kontak kapatmıyor.

Üst Alt