#27 Sérgio Oliveira - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#27 Sérgio Oliveira

Görelimde hocam 30 yasinda 4 sene 2,75m ne demek ya gecmisten hicmi ders alinmaz üst düzey topcu filan da degil oynadigi takimlar belli ayni hatalari tekrarliyoz sonu cok kötü
Bunun adı akıl tutulması.
Adama dayarsın 2+1 sözleşmeyi kabul ediyorsa alırsın etmezse ekime dersin.
Velev ki adam beni öt etti her sezon 10 gol 10 asist yaptı yine de bu sözleşmeyi doğru ve makul bulmam.
Risk almaya gerek yok abi sponsor da verse bitcoin olarak da ödesek yazık kere yazık 30 yaş üstüne 4 yıl ne ulan.
Yaşama sevincimi çaldı bu kontrat.
Bayramı zehir ettiniz insana.

SM-A715F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bunun adı akıl tutulması.
Adama dayarsın 2+1 sözleşmeyi kabul ediyorsa alırsın etmezse ekime dersin.
Velev ki adam beni öt etti her sezon 10 gol 10 asist yaptı yine de bu sözleşmeyi doğru ve makul bulmam.
Risk almaya gerek yok abi sponsor da verse bitcoin olarak da ödesek yazık kere yazık 30 yaş üstüne 4 yıl ne ulan.
Yaşama sevincimi çaldı bu kontrat.
Bayramı zehir ettiniz insana.

SM-A715F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Benim de ilk tepkim, 3+1 yerine 4 yıllık sözleşme verilmesine oldu ama o kadar kahrolacak bir durum yok. Futbola dair herhangi bir şey için değmez zaten de taraftarlık güdüsüyle abartabiliyoruz...

2017 de 32 yaşındaki, kalp sorunu bilinen, CV si daha yüksek olmayan Gomis'i de yakın bonservis bedeli ve maaşla 2 yıllık sözleşme ile transfer etmiştik...4 yıl dolu dolu performans versin yeterli. Olağanüstü dökülmezse, istendiği zaman talibi de çıkacak bir oyuncu. Bu profilde bir oyuncuya kesin ihtiyaç vardı...

Babel transferi gibi bir 'faziya' değil yani. 33 yaşındaki adam için ciddi bir maaş ve imza parasıyla garanti 3 yıllık sözleşme vermek akıl tutulması idi. Bak TS benzer durumdaki daha etkili futbolcusu Nwakeme' ye taviz vermedi yol verdi...

Fark yaratacaktir. Fakat sozlesme suresi cok uzun devamliligi olacak mi yoksa fegh gibi salacak mi bilmiyorum.

Umarim kulupte iz birakir 4 yil boyunca

Bence burda iyi oynarsa Sevilla Fernando gibi bunu da kapabilir.Maaşı fazla ama bu yönden de avantajı var.Benim bu transferden tek sıkıntım futbolu biraz sert.Diğer Ligler'de bazı pozisyonlarda normal olduğu için sarı kart bile verilmedi burdaki çöp hakemleri görünce en ufak hareketine bile kırmızı kart bile verebilirler..

Üst Alt