#27 Sérgio Oliveira - Sayfa 267 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#27 Sérgio Oliveira

Hocanın bu adamı bir şekilde kullanması gerekirdi. Kan davası gibi kin gütmek yersiz bence. Sonuçta futbolcumuz ve kulübe zarar veriyor yokmuş gibi davranılması. Tabi sağlığı, kuvveti yerindeyse.

Hocanın bu adamı bir şekilde kullanması gerekirdi. Kan davası gibi kin gütmek yersiz bence. Sonuçta futbolcumuz ve kulübe zarar veriyor yokmuş gibi davranılması. Tabi sağlığı, kuvveti yerindeyse.
Aslan gibi Berkan orta sahada doğru dürüst süre alamıyorken buna sıra gelmezdi. Dışlanmasına sebep olan tepkiyi gösterdiği maçta adım atamıyordu. Neymiş? Oynamadan nasıl tempo kazanacakmış. Sen tempo kazanacaksın diye takımın tüm hedeflerinden kopması mı gerekiyor?..

Göreceğiz bakalım, efelendiği kadar piyasası var mıymış da nereye gidecekmiş? Keşke bir enayi çıksa ama ümidim çok az. Falcao gibi koparabileceğini koparıp sözleşmesini feshedecek büyük ihtimalle...

Bazen düşünüyorum kadro dışı kalsam , belesten maaş alıp yatsam mutlu olur muyum içime siner miydi diye

Ben de Hiç rahatsız olmazdım açıkçası ne yalan soyliyim.

Bazen düşünüyorum kadro dışı kalsam , belesten maaş alıp yatsam mutlu olur muyum içime siner miydi diye

Ben de Hiç rahatsız olmazdım açıkçası ne yalan soyliyim.
Direkt kar/zarar hesabı. Futbolcular açısından menajerleri en çok da bunun için varlar...

Yiğit Gökoğlan, Tarık Çamdal, Serdar Kesimal, Mehmet Topuz, Nabil Dirar, Adem Ljajic gibi mevcut sözleşmenin yanına yaklaşabilecek bir teklif alma ihtimalin yoksa, kuruşuna kadar almadan bir yere kıpırdamaz, olası tekliflerin durumuna göre 'belki' esneklik gösterirsin...

O yüzden de şahsen herhangi bir futbolcunun transfer edilememesinden çok, olmayacak birine uzun süreli kallavi sözleşme verilmesinden tırsarım hep...

Tipik Cenk Ergün transferi..avrupada piyasası bitmiş, 30 yaşına gelmiş adama ver 3 milyondan 4 senelik sözleşme sonra uğraş dur

Üst Alt