#29 Juan Emmanuel Culio - Sayfa 140 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: #29 Juan Emmanuel Culio | Mersin İdman Yurdu'nda Kiralık

1 gol 1 asist

pişman edecek gibi bizi

culionun gol atmasi, asist yapmasi cok normal mersinde, bu konudaki en iyi 2-3 elemandan biri sonucta o kadroda.

ama riera kazmasina 3 veriyorlar, o kadroda varken, futbol olarakta, para olarakta cok daha iyi olan culioa nefretle bakanlara, gitsin diy egöbek atanlari anlamakta güclük cektim, halada cekiyorum ama neyse, culio icin en iyisi oldu sonucta, burda pek sans bulamazdi, mersinde cok iyi para vermis, yillik 800 bin euro, en iyisi oldu kendisi icin.

Bizde kampı gecırmıs herkezden 2 level onde tabı fark edıcek, solda oynatıcan hadı Riera dısında kımı kesebılır ? Emre ve Amrabat'ı kesıcek oyuncu degıl.

1 gol, 1 asistle skora etki etmesinin yanı sıra; topu rakip alanda tutması ve gerektiğinde faul kazanmasıyla çok faydalı oldu.

Anadolu takımı için müthiş transfer...

Culio gittiği takımlara fayda etmeye devam ediyor.Bugün de 1 gol 1 asist yaptı.Attığı gol kaleyi cepheden gören bir yerde köşeye giden bir toptu.Güzeldi.Kendisini Galatasaray'a gelmiş iyi yabancı futbolculardan biri olarak görüyorum.Bravo Culio.

Cluionun her ikili mücadelede kendini yere bırakmasından nefret ediyorum.. Bizde bunu yapsaydı heralde çıldırırdım iyiki gitti.

Üst Alt