#29 Juan Emmanuel Culio - Sayfa 142 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: #29 Juan Emmanuel Culio | Mersin İdman Yurdu'nda Kiralık

Culıo ile aynı zamanda Cluj'da oynayan Traore'yi alaydık iyi olurdu gerçekten..

Yanlış anlaşılmasın ama futbol altyapısı olmadan inşaat işçiliğinden futbolcu olan adamdan çok şey beklemekte yersizdi zaten...Hiç unutmuyorum fanatik gazetesine röportaj vermişti elinde ıspartulası ile...

Tek maca gore ahkam kesmek huyum degil. Ama Riera kac gol kac asist yapmis diye sorgulamak gerek. Riera'ya sol bek yoklugundan katlandigimizi da insanlarin anlamasi gerekir. Bu adami biz sol acikta goller asistler yapmasi icin almistik guya.

Şu son maçlarda sağladığı katkıyı sağladı mı Hakan Balta? Adam çatır çatır oynuyor neyin yokluğu neyin katlanması arkadaşlar. Görünen köy klavuz ister mi?

Doğaya karşı gelinmez, adam ağır futbolcu! Şu anda iyi görünüyor ama her an elimizde patlayabilir (adam kaçırabilir), belkide bir ölüm kalım maçında. Culio ise daha hızlı ve sahanın bir ucundan diğer ucuna sürekli harekette, bitmez tükenmez enerjisi var.

Culio'dan mı bahsediyoruz bitmek tükenmek bilmeyen enerji ile?

Culio bizim maçta yürüdü arkadaşlar. Bjk maçını da 90 dk izledim yoktu resmen. Culio Cluj ayarında bir oyuncu. Türkiye'de bunun karşılığı da olsa olsa Mersin olur Ordu olur. Ayar dediğin takımların birine 3 birine 2 puan verdik olayına da girmeye gerek yok. Kıyas açısından herşey ortada.

Riera adam olmadığı için konmuştur o bölgeye fakat 2 sol bekten de daha iyi oynuyor şu an. Ne Çağlar ne Hakan onun sağladığı faydayı sağlayamıyor bu takımda. Şu sezona kadar kimi yollayalım deseler o üçlüden Riera derdim son maçlarda futbolu ile taraftarın %90'ı Hakan ve Çağlar gitsin der.

Şu son maçlarda sağladığı katkıyı sağladı mı Hakan Balta? Adam çatır çatır oynuyor neyin yokluğu neyin katlanması arkadaşlar. Görünen köy klavuz ister mi?

Hakan Balta ile kistas yaparak bir yere varamayiz. Yani Hakan Balta'dan daha fazla katki sagliyor diye bir oyuncu Galatasaray'in sol beki olamaz.

Son maçta ne kadar igrenç olduğunu gözler onüne serdi. Dirsek atmalar kendini yere bırakmalar. Seni gönderdilerse kendini oyuncularımızı sakatlayarak gösteremezsin. Pislik yaratma hatta geldiğin çöplüge defol git.

Of off. Şu adamı bir oturtmadılar takıma. Harbi topçu. En azından Emre Çolak'tan çok çok iyi.

gordugum en kamil futbolculardan. tek basina bir takim ama kotu bir takim

adnan polatın arenayı yerinden oynatacak dedigi isimdir kendisi(birde beyaz futbola acıklamalarda bulunuyor simdiki yonetime caktırmadan laf atıyor gelde böyleleri arkasında rahmet oku demis rahmetli kemal sunal :asd: ) (kaldıki eskiden adnan polat baskanı cok severdim hala da seviyorum ama bu yaptıkları psikolojisi normal olan bir insanın davranısları degil takım iyi giderken zaten herkes bizi indirmeye calısıyor sende malzeme veriyorsun)

emmanuel culio inşallah en az zararla kurtuluruz

geri gelecek ne yazık ki mersin düşeceği için almayacak, ligde kalsalar otomatik olarak alıyorlardı

Üst Alt