#3 Çağlar Birinci - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#3 Çağlar Birinci

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: #3 Çağlar Birinci

eskiden fenere gol atınca gerçek galatasaraylı olunurdu şimdi salonda en az 6 ay çalışman gerekiyor devir değişti:)

Bu adama karşılık verdiğimiz Serdar Eylik Denizlispor'u neredeyse tek başına sırtlıyor ve Bank Asya'Ya çıkaracak.

Bu adama karşılık verdiğimiz Serdar Eylik Denizlispor'u neredeyse tek başına sırtlıyor ve Bank Asya'Ya çıkaracak.

Ne güzel işte, Serdar tecrübe kazanıyor. Kiralık sözleşmesi bitince döner Galatasaray'a hizmet eder. Çağları 1 milli maçta izledim sadece bende iyi bir oyuncu izlenimi bıraktı. Umarım sakatlığının etkisini atlatır ve biran önce form tutar. En azından Hakan'dan çok daha efektif bir adam olduğunu düşündürmüştü topla beraber. Çok ahkam kesmek istemem tek maç izlediğim bir oyuncu hakkında ama nedense içimde ikinci devre önemli bir isim haline geleceği hissi var.

Bir kalcasını toplasada oynasa önemli isim haline gelmesinden vazgectik artık baltadan sonra kim olursa olsun carlos gibi gelecektir:)

Yıllar önce bi gazetede koşulara basladım diye bi söylemini duymustum sanki ama sezona 2 ay kala sakatlanıp sezonun 11. haftası gelirken hala bir kere bile forma giyememesi enteresan degilmi?

Aynı yazıyı ben de okudum ve benim de bildiğim kadarıyla şu an oynayabilecek durumda olması lazım.

Belki kendini toparlayamamıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt