#3 Çağlar Birinci - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#3 Çağlar Birinci

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: #3 Çağlar Birinci

Wederson'u alıcaktık, defansı zayıf olsa da hucümcu asist sayısı yüksek, duran top kullanan, yerli statüsünde bek. Kaçtı yine balık ve Adnan Sezgin.

Anlaşılan bize bu sene ne hakandan nede çağlardan hayır var! Şu durumda alınabilecek tek isim var oda Malik fathi hem solbek hemde stoper oynayabilir maliyeti ucuz ve en önemlisi türk statüsünde!

3 numaranın verildiğini gördükçe sinirleniyorum. Yahu Bülent Korkmaz gibi 3 numaralı forma ile 20 yıl Galatasaray'da top oynamış bir adamın formasını nasıl oluyor da Çağlar gibi henüz bir numarasını göremediğimiz, 2 günlük adamlara veriyorlar, anlamak güç. Hadi Uğur Uçar altyapıdan yetişmeydi anladık da Çağlar ??

3 numaranın verildiğini gördükçe sinirleniyorum. Yahu Bülent Korkmaz gibi 3 numaralı forma ile 20 yıl Galatasaray'da top oynamış bir adamın formasını nasıl oluyor da Çağlar gibi henüz bir numarasını göremediğimiz, 2 günlük adamlara veriyorlar, anlamak güç. Hadi Uğur Uçar altyapıdan yetişmeydi anladık da Çağlar ??

Katılıyorum. Servete felan verseler. O formaya en çok yakışan aslında geçen sene emre güngördü. Tam bir 3 numara benim gözümde ama onunda sakatlık peşini hiç bırakmıyordu.

Cevap: #61 Çağlar Birinci

Umutluyum ben bu adamdan. İnşallah bir an evvel hazır hale gelirde İnsua ve H.Balta ile rekabet girer.

"Çağlar Birinci kondisyoner Fatih Yıldız eşliğinde çalışmalarına başladı."

Galatasaray.org Bugünkü antreman günlüğü

Oha :D Bugünkü haberlerin birinde Arda, Balta, Çağlar pazartesi başlayacak deniliyordu. Koşulara başlamamış olabilir ama yine de.

Galatasaray'da sakatlıkları bulunan Arda Turan, Hakan Balta ve Çağlar Birinci'nin önümüzdeki hafta pazartesi günü takımla çalışmalara başlaması bekleniyor. Sabri ise arkadaşlarından bir hafta sonra dönecek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt