3.GSCimbom Football Manager | ŞAMPİYON UĞURCAN ! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

3.GSCimbom Football Manager | ŞAMPİYON UĞURCAN !

Cevap: 3.GSCimbom Football Manager | Önerileriniz

Peki buarada onerim var biraz zor olabilir yapmasi fakat ben yaparim bunu kendi kendime PES'de takilirken :) . Simdi soyle yapabiliriz bolgelere gore en iyi oyunculari bir havuzda toplariz . Havuzlarda kura cekeriz secim haklari icin . Atiroyum ilk havuzda Kaleciler olur . Kac kisi varsa yedegiyle birlikte takimda iki kaleci olacagi icin atiyorum 16 kisi var havuzda 32 en iyi kaleci olur . Ilk sirayi ceken Casillas'i alir

son sirayi ceken Reina'yi alir daha sonra yedekler icin siralama ters gider . Aslinda cok zevkli olur ama ugrasmali olur . Takim kaliteleri yuksek olur kura olacagi icin ortalama dengeli olur . Benim onerim bu israrli bir sekilde oneriyorum ama dedigim gibi ugrasmali biraz :) .

not: Arzu halinde sonra herkes taktigine gore arasinda takas yapar felan .

nba tarzı gibi mi yani :D Draftlardaki gibi

Peki buarada onerim var biraz zor olabilir yapmasi fakat ben yaparim bunu kendi kendime PES'de takilirken :) . Simdi soyle yapabiliriz bolgelere gore en iyi oyunculari bir havuzda toplariz . Havuzlarda kura cekeriz secim haklari icin . Atiroyum ilk havuzda Kaleciler olur . Kac kisi varsa yedegiyle birlikte takimda iki kaleci olacagi icin atiyorum 16 kisi var havuzda 32 en iyi kaleci olur . Ilk sirayi ceken Casillas'i alir

son sirayi ceken Reina'yi alir daha sonra yedekler icin siralama ters gider . Aslinda cok zevkli olur ama ugrasmali olur . Takim kaliteleri yuksek olur kura olacagi icin ortalama dengeli olur . Benim onerim bu israrli bir sekilde oneriyorum ama dedigim gibi ugrasmali biraz :) .

not: Arzu halinde sonra herkes taktigine gore arasinda takas yapar felan .

Hmm.Aslında düşünülebilir.Bana uygun aslında.Katılan arkadaşlara da uygunsa olabilir?

Katılma şartım: Turnuvaya gerek duyulmadan kupa bana verilsin.

@Erhan yazdım.

@Umut beleşe kupa olmaz leşhlik yapma lan.Katılıyormusun ona göre yazacağım :D

Hmm.Aslında düşünülebilir.Bana uygun aslında.Katılan arkadaşlara da uygunsa olabilir?

Evet Draft gibi denebilir :) . Yani hem herkesde ayni oyuncular oynamaz ve daha gercekci olur . Hem Sira hakki olacagi icin herkes kafasindaki taktige gore secim yapar . Atiyorum forvetlerde Messi Ronaldo ilk sirada olsa da Rooney Villa Aguero felan da son sirada olur boylece her takim esit gucte olur yaklasik .

Nor: Yalniz boyle olmasini isterseniz 16 kisi ideal bence yoksa takim kaliteleri duser oyuncu tekrari olmayacagi icin :) .

Beyler Onur'un söylediği draft olayını oylamaya sunuyorum.Evet mi Hayır mı?

İlk yazan alır olursa bence tırt olur turnuva onur arkadasın dedigi benim dedigime benzer bence öyle olmalı daha zevkli ve adaletli olur turnuva

Onur'un dediğini uygulayalım diyen başka var mı 1-0 şuanda.

Neyse.Fazla kalabalığa gerek yok beyler 16 iyidir.16 kişilik ve Onur'un söylediği draft şeklinde yapıyoruz.Son 1 kişi.Haydi.Sonra oyuncuları belirleyip yazacağım.Draft başlayacak :D

Edit tamam son kişi de geldi.Biraz bekleyin oyuncu listesini yazayım.Sonra draftı yapıp kadroları belirleyelim.Takas olayları falan yapabiliriz sonradan.Ertesi gün grupları belirleyip turnuvaya başlarız.

Yalniz benim dedigim olursa 16 kisilik olsun tekrar ediyorum yoksa keyfi olmaz takimlar arasi ucurum olabilir .

Haklısınız öyle daha iyi olur gibi , sen enen iyi başla oyuncuları yazmaya Mert hocam

Neyse.Fazla kalabalığa gerek yok beyler 16 iyidir.16 kişilik ve Onur'un söylediği draft şeklinde yapıyoruz.Son 1 kişi.Haydi.Sonra oyuncuları belirleyip yazacağım.Draft başlayacak :D

Edit tamam son kişi de geldi.Biraz bekleyin oyuncu listesini yazayım.Sonra draftı yapıp kadroları belirleyelim.Takas olayları falan yapabiliriz sonradan.Ertesi gün grupları belirleyip turnuvaya başlarız.

usta draft sırasını nasıl yapıcaz ? İlk katılan şeklindemi ilk sayfadaki gibi :D

Cevap: 3.GSCimbom Football Manager | Katılım Tamamlandı-Draft saat 21.00'da !

Draft için ayrı bir topic açacağım bu arada karışıklık olmasın diye ;)

@Uğurcan aynen öyle yapacağız.Aslında son katılana adaletsiz gibi gözükse de hepsi iyi oyuncular olduğu için fark yapmaz fazla.

Üst Alt