3.GSCimbom Football Manager | ŞAMPİYON UĞURCAN ! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

3.GSCimbom Football Manager | ŞAMPİYON UĞURCAN !

Cevap: 3.GSCimbom Football Manager | Katılım Tamamlandı-Draft saat 21.00'da !

Buarada isterseniz Havuzlarin olusumuna yardim edebilir hatta kendim tek bile yapabilirim . Fakat bir gun surer sonra buraya yazarim :) . Zevkli ama uzun bir istir ortalama 350-400 oyuna gore olan en iyi oyuncu olacak .

Gerek yok ben başlıyorum Onur :)

Mert saat 21.00'da oyuncu seçimleri mi olacak panpa ?

Cevap: 3.GSCimbom Football Manager | Önerileriniz

Draft sirasi kurayla belli olsun bence Mert Erak kurayi ceker :) . Atiyorum 16 ortasaha oyuncusu cekildi ikinci 16ya baslayan ilk turun 16.olur yani siralama tersten gider boylece esitlik saglanir takimlarda .

Yalnız 16 tane kaliteli sağ bek nerden bulucaksınız :D

Beyler yardım isteyecek olan olursa futbol aklı burada :asd:

Draft için ayrı bir topic açacağım bu arada karışıklık olmasın diye ;)

@Uğurcan aynen öyle yapacağız.Aslında son katılana adaletsiz gibi gözükse de hepsi iyi oyuncular olduğu için fark yapmaz fazla.

sevindim şimdi :happynew:

arkadaşlar draft yerine kişilik yapacaksak başlıca takımları seçip barça ve real haricinde şampiyonlar ligi tarzında yapabilirz veya uefa avrupa ligi daha çekişmeli olur ?

bence sadece takımları belirleyelim hemn hemen aynı düzeydeki takımları sadece takımları kurayla dağıtalım ?

Hocam söylede olabilir sag bek topici olarak actıgın yere sıra kimden baslıyorsa herkes kendi tercihini yazar misal sıra x de alves yazar alves onun olur 2 ciye gecince maicon yazar o onun olur birdaha bi ton futbolcu listelemene gerek yok bence

Üst Alt