3.GSCimbom Football Manager | ŞAMPİYON UĞURCAN ! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

3.GSCimbom Football Manager | ŞAMPİYON UĞURCAN !

Cevap: 3.GSCimbom Football Manager | Katılım Tamamlandı-Draft saat 21.00'da !

32 kişilik yapsaydınız en azından :) katılasım geldi benim de ama yer yok :D

Beyler yardımcı antrenör olayını getiriyorum katılamayanlar için.İsteyen yardımcı antrenör olup bana bildirebilir.

@Umut olabilir aslında.

Arkadaşlar artık listeyi hazırladım.Geri dönüş olmaz burdan.Katılamayanlar yardımcı antrenör olabilir anlaşıp buraya bildirip.Ayrıca Tecrübeli GSE'ler arasında da düzenleyebiliriz.

Oyuncu listesi hakkında şunu söyleyeyim mümkün olduğu kadar dengeli yapmaya çalıştım.Ama sağbek solbek falan çok zaman alırdı böyle yaptım yine de dengeli oldu bence.

Katılamayanlar yardımcı antrenör olabilir antrenörlerle anlaşıp.

Beyler yardımcı antrenör olayını getiriyorum katılamayanlar için.İsteyen yardımcı antrenör olup bana bildirebilir.

@Umut olabilir aslında.

Arkadaşlar artık listeyi hazırladım.Geri dönüş olmaz burdan.Katılamayanlar yardımcı antrenör olabilir anlaşıp buraya bildirip.Ayrıca Tecrübeli GSE'ler arasında da düzenleyebiliriz.

Oyuncu listesi hakkında şunu söyleyeyim mümkün olduğu kadar dengeli yapmaya çalıştım.Ama sağbek solbek falan çok zaman alırdı böyle yaptım yine de dengeli oldu bence.

yapma :eek: Abi Sanchezi unuttunmu yoksa kötü mü buldun merakımdan soruyorum bunu :)

yapma :eek: Abi Sanchezi unuttunmu yoksa kötü mü buldun merakımdan soruyorum bunu :)

Yahu seni mi kırıcam abi.Alexis'i aldım ortasaha listesine. :D

Saat 21.00'a kadar listeyi düzenleyebilirim.Uğurcan gibi şunu al şunu çıkar diyebilirsiniz yani.Ama 21.00'dan sonra olmaz.Draft başlayacak.

Cevap: 3.GSCimbom Football Manager | Yardımcı Antrenör Alımları Başladı !

Mert şimdi ilk ben mi seçicem kaleciyi , ilk siradayimda :D

Ya anlamadim ben simdi?

Kim hangi takimi aliyor?

O oyuncu listesi ne alaka?

Aynen öyle.1.mesajdaki sıraya göre beyler.Yardımcı antrenör olmak isteyen varsa yazsın bu arada.

Anlamadim draft 10 dkk sonra baslayacak ama burdan yapiyoruz demi? FM'den internete baglanmak fln yok?

Ya anlamadim ben simdi?

Kim hangi takimi aliyor?

O oyuncu listesi ne alaka?

Draft'ı biliyorsun Gökhan sanırım.1.mesajdaki sıraya göre o listeden draft yapacağız ve kadroları oluşturacağız.

@Cahangir abi yardımcı olacak işte bir takımı 2 kişi yönetiyor olacak ne bileyim.Ödül olursa o da alacak falan :D

@Hakkı FM'yi falan unutun.Buradan herşey

@Namık eyvallah sağol aga,olursa söylerim :)

Yahu seni mi kırıcam abi.Alexis'i aldım ortasaha listesine. :D

Saat 21.00'a kadar listeyi düzenleyebilirim.Uğurcan gibi şunu al şunu çıkar diyebilirsiniz yani.Ama 21.00'dan sonra olmaz.Draft başlayacak.

oh :D eyvallah abi bu güzel oldu :animation:

5.sıradayım

İlk basın açıklaması : Güzel bir turnuva sonucunda kazanan taraf olmak için çalışacağız. :)

Üst Alt