#3 Patrick van Aanholt | PSV'de Kiralık - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
o yaptırdığın antrenman ile alakalı tabi biraz futbolcuya da bağlı bu

chiellini 37 yaşında final maçında gördük fizik gücünü.

italya zaten o konuda uzman. İtalya da balotelli gibi arızalar hariç herkes 37-38 yaşında bile taş gibi oluyor. Buffon nasıl 43 yaşında hala oynuyor deniyor ama eskiden balotta vardı 44 yaşında kalede. Dino zoff 40 yaşında dünya kupası kaldırdı

kronik sakat lafı nereden çıktı? crystal palace'da 4.5 sezonda 134 maçı var, ortalama vurduğunda sezonda 30 maça denk geliyor

pl gibi temponun zirvesi olan ligde oynayan oyuncu için senede 30 maç gayet iyi rakam

geçen sezon eylül-ekim ayı hariç sakatlığı gözükmüyor, oynamadığı maçlarda kadroda ama yedek kalmış sadece

PVA 19/20 sezonundan 20/21 sezonuna aşağı yönlü ivmelenerek gitti.

Sezon başı sakatlığı dolayısıyla Palace sezona çaylak Mitchel ile başladı. Mitchel iyi de oynadı sonra PVA dönünce formayı aldı ama yer hatası ve geri dönüşlerde çok sorun yaşadı, Palace taraftarının aklı Mitchel de kaldı hatta klasik Türk taraftar demeçleri bile oldu Palace forumlarında "PVA ile kaybedeceğimize Mitchel ile kaybedelim" bla bla bla.

PVA düşüşe geçmiş yaşlı ama klas bir oyuncu. Clichy, Adriano, Mariano etkisi yapması bekleniyor muhtemelen bizim dandik ligimizde pek tabi bunu yapabilir yapamasa bile çok üzmez kalitesi bakidir.

Ben olsam almazdım, Alioski de almazdım alacağım adam Kurzawa olurdu.

Bu adamın başka resmi yok mu :D
92830_gallery.jpg

Üst Alt