#3 Patrick van Aanholt | PSV'de Kiralık - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Chelsea çıkışlı olan ve Hollanda milli takımı sol beki olan bir isimden Türkiye Ligi seviyesinde yeterli bir katkı alacağımıza eminim umarım fizik olarak hala iyi durumdadır ve Avrupa seviyesinde gerekli performansı alabiliriz.

Bayağı videsonu izledim. Bu adam çizgide git gel yapan biri değil. Orta alanda boşluk gordumu direk driblingle dalıyor. Bunu mariano yapıyordu en son. Bu şekilde olan bekler rakip takımın saha yerlesiminide maf eder. İnşallah sakatlanmaz.

Videolardan anladığım kadarıyla merkezi oynatmayı seviyor. Mariano'ya benzettim o yönünü. Tekniği de iyi gibi. Fiziği düşse de en kötü bu özelliklerini kullansa 3 yıl o bölgeyi kapatır gibi. Güzel transfer. Bi tek çikuldao'ya ısınamadım bugünkü transferlerden.

Topu kapıp orta alanda boşluk gördüğü an dalıyor. İkili oynamasını bilen biri ile verkac ile direk kaleye iniyor. Bu şekilde baya videosu var.
Bizim takımdan pek umutlu değilim açıkçası. Bu adamı yalnız bırakırlar ver kaç falan bırak daha 3 pas yapacak kapasitede değil bazı futbolcular. Maçı kapattım sinirden geçen 2 Saat kendime gelemedim.

Bizim takımdan pek umutlu değilim açıkçası. Bu adamı yalnız bırakırlar ver kaç falan bırak daha 3 pas yapacak kapasitede değil bazı futbolcular. Maçı kapattım sinirden geçen 2 Saat kendime gelemedim.
Kerem ilk 11 düşünülüyorsa sol kanat için kerem zaten çok seviyor bu şekilde oynamayı. Farklı oyuncu gelecekse kriter belli. Ha bu arada arda bitik olmasa tam anholdun ekurisi olacak adam

Tamam da keşke potansiyeli olan genç futbolcular ile geleceğin takımını kurmaya çalışsak varsın 5 sene sürsün. 30 yaş üstü oyunculara milyonlari verip risk alıyoruz riskleri gençlere yatırım yaparak alsak daha güzel olmaz mı?
Bu tarz şeyler bizim ülkemizde maalesef zor. Takım kötü oynar vay ne işi var bu çocuğun burada, yok pişmemiş yollayın falan diye. Biz hazır futbolcu seviyoruz aga

Tamam da keşke potansiyeli olan genç futbolcular ile geleceğin takımını kurmaya çalışsak varsın 5 sene sürsün. 30 yaş üstü oyunculara milyonlari verip risk alıyoruz riskleri gençlere yatırım yaparak alsak daha güzel olmaz mı?
Nando (34)
Boey(20) xx Marcao(24) PvA(31)
Berkan(23)
Gedson(22) Cicaldau (24)
Xx Mo(23) Kerem (23)

kb ama takim baya genc.

Üst Alt