#3 Patrick van Aanholt | PSV'de Kiralık - Sayfa 30 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Fiziksel olarak çok kötü durumda idi ondan dönemiyordu savunmaya. Umarim iyi gelmiştir 15 günlük günlük ve dinlenme şansı bulmuştur. Avrupa şampiyonası oynadığı için çok idman yapmadan yoğun maç temposuna girdi. Şimdiye kadar çizdiği imaj kötü genel anlamda, Umarim toparlar.

SM-G985F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

alioski keşke çok para istemeseydi oyun kurucu bekimiz olurdu mis gibi.

Alioskinin yeni takımındaki videolarini derlemisler acayip bir adam kaçırmışiz ben leedste hiç tanımıyordum keşke uçuk maaş istemeseymis..
PVA konusunda da enseyi karartmaya gerek yok takim oturdukca o da daha dengeli oynayacaktır.. İlk maçlarda en sevdiğim transfer olmuştu yine döner o günlere

Alioskinin yeni takımındaki videolarini derlemisler acayip bir adam kaçırmışiz ben leedste hiç tanımıyordum keşke uçuk maaş istemeseymis..
PVA konusunda da enseyi karartmaya gerek yok takim oturdukca o da daha dengeli oynayacaktır.. İlk maçlarda en sevdiğim transfer olmuştu yine döner o günlere
kötü oyuncu değil belki 6 numara ile daha dengeli oynar kesinlikle önünde kerem oynayacaksa daha fazla destek olmalı

Üst Alt