#3 Patrick van Aanholt | PSV'de Kiralık - Sayfa 32 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Standartlı olmayan bir oyuncu. Bazen harikulade işler yapıyor, bazen de s*çıp batırıyor.

Sevemedim bir türlü.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bugün beğendim
Avrupa Ligi olduğu için daha önemsemiş gibiydi
Demek kendini verse ligde de baya iyi oynayacak

Biraz odaklan

kötü

PL de bunca yıl oynayan adam bu topu oynamamalı

şu adamın fizik gücünü ve sakatlanmama versiyonunu ver saracchiye marcelo kesilir

Hucumda daginik ama savunmada ozellikle buyuk maclarda saglam oynuyo. Birincil gorevi savunmayi iyi yapan bekleri, yalnizca hucumda var olanlara tercih ederim.

Bazen çok kötü pasla kayıp yapıyor ya da ileriye çıktığında pozisyonda yerde kalırsa ya da ani top kaybı yaparsa , onun boşluğundan atak yioruz.

Oynadığında iyi ama uzun vadede hala soru işareti bende

Maçın başında Fatih hoca kenara çağırıp kendisini uyardı ondan sonra çok daha başarılı oynadı kademesini düşünmeden ileri çıktığında arkasına çok tehlikeli toplar atılıyor.

Topla ilişkisi çok iyi bence fizik olarak da birebir de rakibi karşılayabiliyor.Önünde kim oynadığı da çok belirleyici bir unsur

•quod erat demonstrandum•

Sürekli inisiyatif alarak oynadığı için hata yapma oranı yüksek. Yedlin gibi sürekli geriye oynasa 0 hata maçı bitirir ama diagonal atıyor, derine oynuyor, boşluk bulduğunda driplingle çıkıyor. Tabii hücum bölgesine getirdikten sonra saçmalaması, basit top kayıpları sıkıntı, atağı bir şekilde bitirmemiz gerekiyor bizim.

Kerem'le beraber 30 tane top kaybettiler sanırım sol tarafta.

Bu adamı değerlendirirken Kerem’in defansif katkısının 0 olduğunu da hesaba katmak gerek. Defansif anlamda dün çok iyiydi. Top ayağına yakışıyor , driblingleri , oyun aklı iyi. Sadece çizgiye ineyim kafasında bir bek olmaması çok güzel. Pas oyunumuz için aranan kanmış gerçekten. Oyun kurarken kendisini daha çok kullanmalıyız özellikle baskı yediğimizde . Sadece maç başı özellikle hücumda 1-2 hatalı tercih yapıyor. Bunu da çok denemesine bağlıyorum takım birlikte oynadıkça bu sorun da düzelecektir.

Üst Alt