#3 Patrick van Aanholt | PSV'de Kiralık - Sayfa 33 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
golde muhammetin bile önündeydi

asiri cöp bir bek, öyle böyle degil

böyle gamsiz adamlari hemen sutlardim ben

oynadigi pozisyona hic sadik degil

topu kaptirinca yavas yavas geriye dönüyor

hani tvden görünmüyor bunun böyle olmasi ama teknik heyet de mi görmüyor lan

ben tribünden hemen anladim bunun pozisyonuna sadik olmadigini

yeter lan bu kadar da kör olmayin

solda da böyle bu yanlis anlasilmasin yani

oynadigi konum ile alakasi yok

geriye dönüslerde yürüyor sadece

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

Bu adamı hiç beğenemedim. Şu maça kadar sabrettim, biraz alışsın toparlar belki dedim ama yok. Top sürerken topu ayağından bu kadar fazla açan topçu mu olur? İki metreye bile düzgün pas veremeyen pas şiddeti ayarlayamayan dengesiz bir adam. Hücumda iyi gibi ama Keremle bunun saçma sapan hatalarından her maç gol yiyoruz.

Keşke Nelson yerine sağlam bonservis beke harcasaydik. Moreno sanırım bize daha uygun olucakti. Saçma olacak ama ocakta ilk mevki olarak sol bek ve net strafor alırız umarim

Fena degildi, hoca Yedlin'e tepki geldi diye sag tarafa alincaya kadar. Taraftarin iste tepki vermesindeki ters etki olayi budur tam olarak. Sonra da golu yedik zaten.

Defans yaparken Kerem buna destek vermiyor. Kerem hücumdayken de bu Kerem'e destek vermiyor. Kerem 2. yarıda sahanın sol ortasında topu alıp sola baktı bu herif ortalarda yoktu.
Cunku PvA ileri cikmak istemiyor Kerem varken, cunku top kayiplarinda Kerem adamini defansa kadar kovalamiyor ve PvA bunu bildigi icin ileri fazla cikmak istemiyor Kerem varken. Orada ciddi bir sorun var macin ilk yarisinda sol taraftan bir atak bile yaptigimizi hatirlamiyorum. Kerem ve PvA uyumsuz.

Üst Alt