#3 Patrick van Aanholt | PSV'de Kiralık - Sayfa 37 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu Amerikalı bir sol bek ismi geçiyordu G.Bello diye 19 yaşında, umarım devre arasında o gelir sözleşmesi bitiyormuş
amerikalı ve bek ha
source.gif

Hadi yöneticin öyle istiyor da sen diyemiyor musun abi benim sağa kadar gidip duran top kullanmama gerek yok kaç haftadır bi düzgün top atamadım diye?

Sol bek olarak kendisini pek beğenmiyorum. Sol açık olarak daha faydalı olabilir diye düşünüyorum. Dünya yansa umrunda değil gibi takılıyor.

Seni hiç sevmiyorum. Birkaç sene de sol bekte senle oynarsak yine başarı zor. Dünkü kaçırdığın gol senin özetin. Bize Cicaldau, Boey, Morutan gibi isimler lazım. Bunun gibi kendini a klas sol bek zanneden yabancı Ömer Bayramlar lazım değil.

Ben beğeniyorum bu adamı takımı çok iyi atağa çıkartıyor ancak defans konusunda sıkıntısı var ve bunu bilerek aldık ancak az kondisyonla türkiye şartları için ekstrem duruma gelebilir

Bu arkadaş savunmada bir topa müdahale edebildiğinde mention atın.
Biliyor madara olacağını kaçak dövüşüyor.top cengizin ayağına geldiğinde içeriye kaçıyor herif rakibi karşılayacağına.yarının sonunda 1 2 gitti üzerine aldı boyunun ölçüsünü tabi.
Ayağına gelen her topu öldürdü tacı bile durdu düşündü rakibe attı sığır

çok kötü transfer oldu ya. savunmada sıfır nerdeyse. oyunculara temas bile etmiyor uzaktan bakıyor daha çok geri gidiyor kazma.

Üst Alt