#3 Patrick van Aanholt | PSV'de Kiralık - Sayfa 39 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Çok kötü çok kötü çok kötü
Top kayıplarından gına geldi hele son dk yaptığı top kayıplqrı benş çıldırttı. Az kalsın gereksiz pozisyonda da oenaltı yaptırıyordu.

savunma oynayacağımız maçlarda bununla ömer bayram'ın oynaması arasında çok fark yok. moskova'da aynısını oynayacaksak ki oynamalıyız, luyi-nelsson tandem, marcao sol bek olmalı.

Bence bu adamı Babelden ayırabilirsek düzelir. Kesin adamın kafasını bitcoin ile yada ileride iş kurma fikirleri ile filan karıştırıyordur. :)

Bok gibiydi. Hemen her pozisyonda yerini kaybetti. Basit pas hatalari yapti. Arkasi donuk taca giden adama dengesiz basti allahtan VAR devreye girdi.

geldiğinden beri bir türlü ısınamadım bu adama. sahada çok lakayıt. adam ceza sahası dışına sürmüş topu arkadan adama hamle yapıyorsun. var olmasa gitti maç. ki var'a rağmen bizim ligte olsa penaltı verecek hakemler olabilir bu pozisyona. hadi onu geçtim. 90+8 olmuş, maç bitecek ceza sahası içinde göğüs kontrol yapıp topu sürerek çıkmaya çalışıyorsun. rakip birkaç metre daha önde olsa maçı kaybettirecen. ligte yabancı sınırı varken bunun yerine ömer oynasa hücum hattında daha fazla yabancı oynatıp daha etkili oynarız

SM-N950F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yav sürekli yazıyorum aynı yorumu ama Bu adamın önünde Kerem oynuyor savunmaya yardımı sıfır.Bence iyi oyuncu ama adam ne yapsın tek başına savunmada

başka maç izlemişsin renktaş
Baktım şimdi maç puanlamasında en çok reyting alan oyuncu bence siz başka maç izlemişsiniz. Reytingler pas yüzdesi kritik kesişler top kapmaya göre vs veriliyor demek ki iyiymiş beklentiniz neydi bilmiyorum ama sol taraftan tehlike yemedik çekip şut çekmeye çalıştılar sürekli. Futbolu geniş açıdan izleyin tavsiyem

Üst Alt